Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nő vagyok arra vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nő vagyok arra vagyok kíváncsi legjobb barátotokal pettingeltetek? már azaz csak sima ujjazás punciba vagy csiklón esetleg nyelvel?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
nők válasza érdekel
2023. jún. 24. 22:36
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egyetlen egyszer történt meg és az az egyik legjobb bnőmmel volt. Viszont azóta se hozzuk fel, meg nem beszélünk róla...:D Igazából csak kipróbáltuk, ennyi. 18/L
2023. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Minden megvolt ami két nő között lehet. Havonta 3-4 x összebujunk. Többre nincs igény. A fèrjeink nem feszegetik a dolgot, tudnak róla mindketten.
2023. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Vannak legjobb barátnőim. Kettő. Velük tudjuk egymás féltett titkait. Ők is biszexek. Így szoktunk együtt lenni. Nálunk is tudják a férjek.
2023. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Csak a nyalásig jutottam el, 1 alkalom volt de izgatóan csinálta.. igazán csak csatlakoztam egy hetero párhoz, de és a lánnyal egymásnak estünk az autó hátsó ülésén
2023. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, én nem keverem a barátságot a szexszel. Főleg, hogy én nem csak kihasználni tudom a nőket, hanem szeretni is. Veszélyes lenne.
2023. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
De szeretnék én is egy ilyen barátnőt 😃
2023. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es, ha te is biszex vagy írj és Pesten írsz irhatsz😃 szívesen veszem
2023. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!