Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk törtent mar veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk törtent mar veletek olyan hogy egy fiu beprobalkozott nalatok es akkor nem tudtatok hogy konkretan akart töletek valamit de kesöbb rajöttetek hogy lehet hogy megis akart volna?

Figyelt kérdés
hogy törtent? mennyi idösen?
2023. jún. 15. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de mikor rájöttem össze is hoztuk.
2023. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár évvel később esett le, hogy lehet szeretett volna valamit. Sajnos ballagás óta nem is láttam, osztálytársam volt.
2023. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 velem is igy volt. es te akartal volna töle valamit?
2023. jún. 15. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak akkor még nem mertem, illetve nem is voltam teljesen tisztában magammal, hogy fiúk is érdekelnek.
2023. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vsz., nekem is utólag tűnt fel
2023. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tusoĺóba beszólt hogy jó szőrös de azt hittem cikiz. Még nem igazán tudtam mit is akar
2023. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen rám mászott. akkor mondtam neki, menjünk ki a mosdóba és leszophat. erre nem eltűnt? :))
2023. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Huszas éveim elején még nem tudatosult biszexualitásom (pasi vagyok). Merni is csak 40 felett mertem csinálni pasival.

Huszonévesen egy rendezvényen (fedett helyiség, rock kocsma), egy vélhetőleg angol fehér pasas (csak angolul beszélt és utalt is UK-re), angolul elkezdte körülírni a dolgokat, és csak alapfokon bírtam az angol nyelvet. A gesztusaiból se értettem, mit akar.


Erre kb 5 perc duma után direktben belemarkolt a pöcsömbe konkrétan. Nadrágomon át. :D


Utólag jót röhögök ezen, de huszonévesen, pár évvel a magyarországi prűd szocializmust követően ijesztőnek hatott a jelenet számomra, amikor még épp csak az első barátnőmön voltam túl, de már egy faszi megmarkolta egy rendezvényen a farkamat... Emlékszem, a prornográfia akkoriban kezdett csak beszivárogni Magyaro-ra APRNKÉNT, és még internet se létezett.


A generációnk többsége pirulva nyilatkozott arról, hogy a korai Kispál dalszövegek bár csak utalás szintjén, de milyen szókimondóak és szexuális tartalmúak, hiszen a 80as években nem ehhez szoktunk hozzá. A Prosectura punk pop zenekar volt még ilyen, és nagyjából a sor be is zárult, zenekari dalszövegek tekintetében a 90-es ávek elején. Mai szemmel ezek a dalszövegek az ovisok nemi kíváncsisága stílusában íródtak szinte ("a lány, akinek lőttél egyet a céllövöldében"), gyerekesnek hatnak ("kuki meg a puni"), de akkoriban ezek igen merész dalszövegként hatottak hazánkban. (Mondom a mai fiataloknak.)


A heteroszexualitásról is éppcsak lehetett beszélni, nehogy a melegszexről. Csinálni?? Aki nem csinálta azonos neművel (vélhetőleg a magyar polgárok 99%-a), szinte nem is tudta senkiről, ha meleg / biszex volt a környezetében, annyira ment a titkolózás.


Egy ilyen légkörben a jelenet a rock kocsmában nagyon ijesztőnek hatott! Rögtön otthagytam a pasast...

2023. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik munkatarsam akart tolem valamit de szerintem csak be akart szivatni meg jo hogy nem mentem bele

Persze fantaziamba mar jo sokszor megdugtam de igazabol nem csinaltam volna vele semmit

Jobb is hogy nem tortent meg igazabol

2023. aug. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még huszonéves koromban egy uszodában odalépett egy pasi hozzám, hogy leszopna...de így konkrétan ez volt a kérdése. Valószínűleg láthatott az öltözőfülkében ahogy a farkam verem és ezért kérdezett rá. Nemet mondtam, de így utólag bánom. Kipróbáltam volna milyen jól szájba durrantani 😄
2023. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!