Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hová menjek, ahol bepróbálkozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová menjek, ahol bepróbálkoznak férfiak?

Figyelt kérdés

Hali!


Kezdő biszex vagyok, rájöttem, hogy vonz... nem állnék ellen tovább, mert egyszer élek.


Olyan helyet keresek, ami nem tipikus meleg hely, hanem random. Azt szeretném, hogy más jöjjön oda valami átlátszó dumával, amit levágnék. Remélem érthető. Pl. valami strand öltözőben, vagy hasonló helyen ülnék egy benti padon, csak pólóban? Törölköző rajtam lenne, de annyira, hogy pont látszódjak lent. Példának szántam, csak ilyesmire gondoltam, nem pont erre. Ilyen téren nehezen nyitok, de jó lenne láttatni, hogy lehet benne lennék, vagy hogy fogalmazzak.


F/31


2023. febr. 23. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Rudas fürdő.
2023. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit most itt felvázoltál, inkább fantáziaszinten működik, élesben nem igazán.
2023. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ilyen hely. Ha mkepp eloben akarsz ismerkedni, akkor azt melegeknek szant bulikban vagy szaunakban tudod megtenni. Sztem inkabb regizz vmi tarskereso appre es ha kinezel valahogy, fognak kezdemenyezni a pasik.
2023. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magnum !:)
2023. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem írtam a szaunát, mert ott csak melegek vannak és nyilván lesz aki nyomulni fog, a kérdező meg szerintem nem ilyen helyre gondolt, hanem hétköznapi helyekre ahol bárki megfordulhat. Erre is van esély, hogy valahol rádnyomul egy férfi, de minimális.
2023. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szauna 69.
2023. febr. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sandrisbp ***** válasza:

Szerintem hetero filmet vetítő szexmozit/szexshopot kipróbálhatod.... ha filmnézés közben a moziteremben nem veszed elő a farkad, és nem játszol magaddal, vagy nem ülsz eleve valaki mellé, előbb-utóbb akkor is lesz, aki finoman bepróbálkozik vagy leszólít, és megkérdi, hogy lenne-e kedved...pláne, ha jól is nézel ki.

Amúgy meg ha egy parkban vagy a Duna-parton üldögélsz és kevéssé felőltözve napozol (jó időben), akkor se kizárt.

De ha pályaudvaron őgyelegsz... akkor is lehet.

De ismerkedtem én már forgalmas utcán is fényes nappal... vagy autóbuszon, vonaton is.

Pl. ha valakit, aki az utcán jön szemben, jobban megnézel, mert tetszik, és van szemkontaktus, van, hogy visszanéz.... és ha eléggé tetszel neki, utánad ered és leszólít.

De nem biztos, hogy az a jó taktika, ha azt várod mindig, hogy a MÁSIK kezdeményezzen. Légy bátrabb, megéri.

2023. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már itt a nyár, ajánlom Neked a nudista helyeket. Nem akármelyik, de pl. Hajdúszoboszlón a szigeten nekem már jó pár alkalmi összejött.

Fekszetek meztelen, napozol, közben nézgelődsz. Ha van kiszemelted, rámosolyogsz, és megsímogatod a farkad, zacsid. Ha vevő rá ő is viszonozza, ha nem, akkor elfordul, és hagyd békén !

2023. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!