Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire lenne gáz bepróbálkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz bepróbálkozni mostoha testvérnél?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk rokonok, csak apám összejött az anyujával, és most együtt lakunk. De nekem eléggé bejön, csak attól félek hogy ha bepróbálkozok és pofára esek akkor az nagyon gáz lenne
2023. máj. 16. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem gáz,mi is csináltuk
2023. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát egy próbát megérhet ha bejön, de rettentő óvatosan közeledj hozzá, puhatolózz, mert tényleg benne van hogy ha nem akar résztvenni ilyenbe akkor nagyon rossz lesz a kapcsolatotok.

Ha közös szobába vagytok akkor esetleg tudok pár tippet adni ha rámírsz, voltam hasonló helyzetben.

2023. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem gáz. én az unoka öcsköst dugtam és szoptuk egymást
2023. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Egy próbát megér. Mi a legrosszabb ami történhet? Elutasít. HA el tudod fogadni, hogy nem és nem erőlteted magad rá utána akkor nem lesz ciki. HA meg vevő rád, jól is elsülhet a dolog.
2023. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De ha meg lekpotat akkor nagyon rossz helyzetbe kerülök még pár évre amég együtt lakunk... plusz ha elmond a szükőknek vagy valakinek...
2023. máj. 16. 15:36
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Először puhatold ki, hogy izgatják-e fiúk, mert ha nem, akkor annak rossz vége is lehet.
2023. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre hogy nyitott eléggé, de nem tudom hogy csak toleráns-e vagy esetleg ő maga is benne lenne ilyenekbe
2023. máj. 17. 16:38
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kipuhatolni.egy sör mellett sokmindent kiderülhet.
2023. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostohaöcsémmel csináltam titokban!

Jó sokáig!

Ő is szerette én is!

2023. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lehet ha valaki a mostohatestvérével csinál dolgokat.
2023. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!