Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, hogy csak a külföldi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak a külföldi nők tudják kihozni belőlem a leszbikus/bi hajlamot?

Figyelt kérdés
A kérdést nem provokációnak szánom. Elismerem, ha egy nő szép és csinos, de az európai nők nem mozgatnak meg bennem semmit szexuálisan. Többször is elképzeltem viszont már ezt vagy azt ázsiai és fekete nőkkel. Most nagyon megtetszett egy ázsiai lány. Azt hiszem kölcsönös és bár még sosem voltam együtt lánnyal, mégis el szeretnék vele jutni az ágyig. Nem tartom magam biszexuálisnak, mert szökőévente egyszer ha megtetszik egy lány, ráadásul csak az egzotikusabb lányok tetszenek. Nem hallottam még hasonlóról, mennyire normális az ilyesmi? A férfiakhoz sokkal jobban vonzódom, viszont náluk is jobban vonz az egzotikum. Egy fekete vagy egy ázsiai férfi sokkal jobban fel tud izgatni és ettől az izgalomtól a szexet is jobban élvezem. Viszont, ha szerelmes vagyok egy európai férfiba, akkor vele is nagyon tudom élvezni az együttlétet, de érzelmek nélkül úgy érzem velük sem menne. Szexkapcsolatom eddig kizárólag külföldi pasikkal volt. Kissé zavar, hogy ilyen vagyok. Más is van, aki hasonló cipőben jár?

2023. márc. 2. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha, és látom, igen, ez nem pusztán külföldit jelent, hanem megjelenésben, alkatban stb egész eltérőt a magyartól, akkor nincs ezzel semmi baj.

Mindenkit más mozgat meg.

2023. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Más a kisugarzasuk,neked ők az ideal,ilyen egyszeru.
2023. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Az élet nagy problémái. Mármint az, hogy kik jönnek be neked. Szabályosan szomorú lettem attól, hogy neked csak a külföldiek jönnek be.
2023. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Sokaknak van ideáljuk, gondolom neked az ilyen lányok jönnek be leginkább.
2023. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!