Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha úgy erzem, hogy a lányokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy erzem, hogy a lányokhoz is vonzódok de közben barátom van, az normális?

Figyelt kérdés
Ha valakivel tudnék beszélni erről és a leszbikusságról akkor az jelezze felém!

2020. márc. 22. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Csak ne csald meg!
2020. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavarna ha melettem csajozna a baratnom.De persze ha elotte be ismerne ezt es nem megcsalna.
2020. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Normális:) én is így voltam, de kibírtam, hogy ne csaljam meg. Most meg nem is lenne kivel🤷‍♀️
2020. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ezzel nincs baj.

De ez úgyis akkor derül ki, ha kipróbálod. Ha gondolod írhatsz.

20l (bi)

2020. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
24%
Szia ugyan igy vagyok irj nyugodtan privit
2020. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz ha gondolod.

25/N

2020. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen.

A küllőhiba sosem volt normális vagy tolerálható.

F

2020. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha leszbikus vagy azzal nincs semmi baj, csak ha bisexuális, mert az azt jelenti, hogy magad se tudod. És ha az magad se tudod, akkor hogyan akarod, hogy komolyan vegyen bármelyik nem is? Tehát egy dolgot mondok, ha van fiú tesód, akkor neki semmi képen ne verd ki!!!, hogy rá jöjj akkor most fiú/lány vagy. Az a legjobb ha egy totál ismeretlen, de veled egykorú, számodra szép sráccal egy kicsit csókolóztok, ha nincs otthon senki, akkor mehet petting is, vagy ha nagyon élvezed és megkaptad a választ, hogy lány vagy és 16-17 alatt vagy akkor SZIGORÚAN orális sex is belefér az aznapba. +1 fontos dolog -> teljesen ismeretlen sráccal sose veszítsd el a szüzességed! a végén még totál szűken gyerek lesz belőle és azt megszülni nem hiszem, hogy kellemes lehet.
2022. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!