Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiúk, akik még nem voltak fiúval, de szívesen kipróbálnák már?

Figyelt kérdés

Tehát bisex, saját nemükkel még tapasztalatlan fiúkhoz szól a kérdés.


Hány évesek vagytok?

Hogy hogy nem próbáltátok még eddig fiúval?

Csajjal voltatok már?

Fiúval miket szeretnétek kipróbálni?

Milyen fiúk jönnek be nektek?


2022. dec. 11. 11:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10es jó lenne egy nyalás
2022. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok azt próbálnám ki, hogy a szex alatt van rajtam egy jockstrap alsó és úgy dug meg az aktív. Nem tudom van e ilyen aktív akinek így tetszene?
2022. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok.


Miért nem próbáltam ki eddig? Szerintem azért mert sokkal inkább vonzódom a nők felé ezért nem olyan erős bennem a vágy a férfiak iránt.


Voltam-e már csajjal? Persze


Miket próbálnék ki fiúval?

Szívesen sz*pnék és verném másnak és ugyan ezt “kérném” én is.


Milyen fiúk jönnek be?

Na ez talán a másik nagy oka annak amiért nem próbáltam ki mert nekem a nagyon lányos femboy-okon kívül egy pasi sem jön be.. Csak a pénisz maga az ami beindít de az is akkor igazan ha jó nagy. Nem tudom miért de csak az igazán nagy szerszámok tudják előhozni a “biszex énem”. Ha meg mondjuk egy szexi femboy-nak van hatalmas farka na ott végem is szokott lenni teljesen..

2022. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok.

Sem fiúval, sem lánnyal nem adódott még alkalom kipróbálni.

Leginkább a közös szopás vonz, anál egyáltalán nem.

Fiatal, vékony, szőrtelen fiúk jönnek be.

2022. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok.

Először lánnyal szeretném kipróbálni és volt bennem egy társadalom és neveltetés sulykolta ellenérzés bennem ezen vágyak kiélésével kapcsolatban.

Nem voltam még sajnos, de már nagyon szeretnék. Későn kezdett el érdekelni a téma.

Amik vonzanak:

- Ölelgetési, együtt alvásai vágy legjobb barátokkal szemben

- Közel kerülési vágy menő, sportos srácokhoz

- Szép lábfejek, lábfétis

- Gipszfétis (menő és vonzó, amikor egy menő, sportos fiú megsérült és gipszben jött iskolába, mindenki rá figyelt, a figyelem középpontjába került)

Sportos, vékony, menő, stílusosan öltözködő velem kb egykorú fiúk jönnek be.

2022. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, Passzívot próbálnám. Szopnék és beleülnék egy farokba. Nem próbáltam még, mert feleségem van.
2022. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
en meg nem voltam sraccal viszont egy ideje mar foglalkoztat a tema hogy milyen lehet. leginkabb meztelenkedés, egymasnak megfogni, simogatni esetleg bekapni. ilyenek. leginkabb a fiatalabb lanyosab fiuk jönnenek be de nem tartok kizartnak velem egykorut se.
2022. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
28F vagyok, szintén heteró kapcsolatban. De 1-2 dolgot szigorúan korombeliekkel kipróbálnék.
2022. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2022. dec. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!