Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem tudom eldönteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom eldönteni, hogy melyik nemhez vonzódok?

Figyelt kérdés

A fiuk es a lanyok irant ugyan ugy erzek neha.. de van amikor csak az egyik nem erdekel. De barmelyik nemmel osszejonnek ha igyazan szeretjuk egymast.

En sem ertem magam es bocsanat hogy érthetetlenül irok.

Biszexualis vagyok vagy nem?



2022. dec. 6. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

,,De barmelyik nemmel osszejonnek ha igyazan szeretjuk egymast."


Igen, biszexuális vagy.

2022. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában nem vagy az, csak szeretnéd elhitetni magaddal.
2022. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom eldönteni közel a 30hoz…
2022. dec. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy-egy kapcsolatot mindkét nemmel előbb és utána majd látni fogod. Ha mindkettő tetszett, akkor biszex vagy.
2022. dec. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is tudtam, hogy a lányok jobban vonzanak, mert többet adnak lelkileg, amit egy lánnyal való kapcsolat meg is erősített benne.

Vagy kipróbálsz egy-egy kapcsolatot az adott nemmel, amikor éppen ahhoz vonzódsz, mert nagyon úgy hangzik, hogy te magad sem tudom, hogy mit keresel.

Lehetsz biszex, aki éppenséggel nem tud monogám lenni.

2022. dec. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Kipróbálni a kapcsolatot... lefordítom: használj kisérleti egérnek egy másik embert.. betegek vagytok ti, nem is kicsit!
2022. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 manly ***** válasza:
100%
Ez már bi.
2022. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom még csak erotika és nem szexualitás.
2022. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat<3
2022. dec. 6. 19:08
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Én leírom dióhéjban az én helyzetem:

Kiskorom óta szerelmes vagyok ferfiakba és almodozom róluk, viszont meg soha nem tudtam együtt lenni eggyel sem

Felek tőlük, felek a meztelensegtol, undorodom a szextol és általában csak fiktív elérhetetlen férfiak vonzanak

Nőkkel kapcsolatban nagyon ritkán voltak olyan gondolataim hogy tetszik a testük, talán ez már lehetne vonzalom is és sokkal könnyebben hagynám nekik hogy hozzam érjenek… de pl csokolozni nem akartam soha lánnyal és szerelmes sosem tudnék beléjük lenni

Más is van így, én sem tudom eldönteni hogy most akkor bi vagyok vagy sem

2022. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!