Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszex férfiaknak csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex férfiaknak csak egy gyors ürítés kell?

Figyelt kérdés

Nem együtt élő párként már régóta keresünk biszex férfit, aki csatlakozna hozzánk. Nem vagyunk fiatalok, én 50-es vagyok, a barátom 60-as.

Eszméletlen sok férfival beszélgettünk a szexpartner kereső oldalakon, olyan férfit viszont, amilyent keresünk, soha nem találtunk.

A gond az, hogy a férfiak úgy képzelik el, hogy nekünk legyen búvóhelyünk és nálunk minden legyen biztosítva, még óvszert vagy egy üdítőt sem jut eszükbe hozni magukkal, mert minek, hátha ingyen kapnak... és ők csak beugranak egy gyors szexre. Akár egy ingyen kurvához.

Amikor szóba kerül a búvóhely közös bérlése a barátommal, máris lelépnek mert hát, az nincs ingyen, rá kell szánni kb. 4 ezer forintot.

Amikor megkérdezzük, mennyi időt szánna valaki egy ilyen találkozásra, a válasz általában maximum 1 vagy 2 óra.

Nekünk viszont az azonnali gyors szex nem izgalmas. Szeretem, amikor kényeztetnek és ez nem abból áll, hogy minden lyukamat egyszerre megtömjék, ahogy ők ezt képzelik.

Szeretünk beszélgetni is, fontos számunkra a kölcsönös bizalom és tisztelet. Bennünk van a hiba?

Próbálkoztunk az idősebb korosztállyal is, mert arra gondoltunk, egy érett, tapasztalt férfi talán jobban tudja értékelni az ilyen kapcsolatot és nem lesz ilyen önző.

Sajnos kiderült, hogy a kb. 55 évnél idősebb férfiak csak levelezni képesek, a végtelenségig nekem udvarolni. Amikor találkozni kell, felszívódnak.

Miért ilyen önzők és fukarok a bi férfiak?

Senki nem vágyik normális emberi + szex kapcsolatra?



2022. okt. 9. 22:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%
Én pedig egy bi, passzívat keresek - eddig hiába :(
2022. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!