Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszex férfiaknak csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex férfiaknak csak egy gyors ürítés kell?

Figyelt kérdés

Nem együtt élő párként már régóta keresünk biszex férfit, aki csatlakozna hozzánk. Nem vagyunk fiatalok, én 50-es vagyok, a barátom 60-as.

Eszméletlen sok férfival beszélgettünk a szexpartner kereső oldalakon, olyan férfit viszont, amilyent keresünk, soha nem találtunk.

A gond az, hogy a férfiak úgy képzelik el, hogy nekünk legyen búvóhelyünk és nálunk minden legyen biztosítva, még óvszert vagy egy üdítőt sem jut eszükbe hozni magukkal, mert minek, hátha ingyen kapnak... és ők csak beugranak egy gyors szexre. Akár egy ingyen kurvához.

Amikor szóba kerül a búvóhely közös bérlése a barátommal, máris lelépnek mert hát, az nincs ingyen, rá kell szánni kb. 4 ezer forintot.

Amikor megkérdezzük, mennyi időt szánna valaki egy ilyen találkozásra, a válasz általában maximum 1 vagy 2 óra.

Nekünk viszont az azonnali gyors szex nem izgalmas. Szeretem, amikor kényeztetnek és ez nem abból áll, hogy minden lyukamat egyszerre megtömjék, ahogy ők ezt képzelik.

Szeretünk beszélgetni is, fontos számunkra a kölcsönös bizalom és tisztelet. Bennünk van a hiba?

Próbálkoztunk az idősebb korosztállyal is, mert arra gondoltunk, egy érett, tapasztalt férfi talán jobban tudja értékelni az ilyen kapcsolatot és nem lesz ilyen önző.

Sajnos kiderült, hogy a kb. 55 évnél idősebb férfiak csak levelezni képesek, a végtelenségig nekem udvarolni. Amikor találkozni kell, felszívódnak.

Miért ilyen önzők és fukarok a bi férfiak?

Senki nem vágyik normális emberi + szex kapcsolatra?



2022. okt. 9. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Szexpartnert kerestek, nem szerelmet... már akkor ügyesen szűritek a jelentkezőket egy szexpartner oldalon ha egyáltalán megjelenik és nem kamus 😄

Egyébként, bocs, de kereslet-kínálat... 50/60-as párként akkor fogtok normálisabb pasit kifogni HA jól néztek ki. Amelyik pasi normálisabb, tudja mi fán terem a csízió képes energiát beletenni az a 40-es, vagy még fiatalabb párokhoz fog menni - mert képes azoknál is bevágódni.

2022. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszem ez inkább a korból ered. Fiatalon szerintem ti is mást éreztetek fontosnak. Plusz a mai fiatalok mást és máshogy élnek. Az van, hogy nektek sok az elvárásotok egy olyan piacon ahol amúgy a kínálat szűk és ahol a korotok miatt elég komolyan kiestek. Szóval nagyon nagyon nagyon kevés esélyes jelölt van. Sok sikert!
2022. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem, miért viselkednek egyes emberek úgy, akár egy állatok?

Egy másik ember nem egy tárgy! Lehet az egy intelligens, tisztességes, érző lény! Nem egy k-va, akinek fizetsz és dughatod!


Sajnos a mai világ már ott tart, hogy sok férfinak valóban egy ürítés kell, lehetőség szerint minden ingyen és nem akar semmit adni, csak kapni.

Egy párnál viszont ott van a nő! Nem egy dugható lyuk, egy prostituált, hanem egy kényeztetése vágyó nő! Foglalkozni kell vele, netán udvarolni (!), elcsábítani, örömöt okozni neki (is), megfelelni, kielégíteni.

Ezzel egyidejűleg a pár férfi tagja is jól kell, hogy érezze magát. Na, mindez már egy bonyolult feladat! Ezt csak egy igazi férfi tudja vállalni, igazi férfiakból viszont már alig van, ha még van....


Még egy megjegyzés az 1-es számú válaszolónak: ha koruk alapján nem tiszteled az embereket, te sem érdemelsz tiszteletet!

Találkoztam már igénytelen 30-as és 40-es emberekkel és találkoztam igényes ápolt és vonzó 50 év feletti emberekkel.

Intelligencia kérdése, hogy ezt nem vagy képes felfogni.

2022. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
#3 tisztelem az embereket, nem a koruk alapján ítélem meg őket, csak leírtam egy tényt. A jobban kinéző, normálisabb pasik a csinosabb párok felé fognak elmozdulni. Kereslet-kínálat, olyan magasra érdemes tenni a lécet amit az ember saját maga is át tud vinni.
2022. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyre tudnék reagálni, a hely problémára.

Szinte alig van olyan akinek van nyugis helye.Legyen ez 20, vagy 60 éves.De azért a szex kéne.

Nekem volt helyem ,de mégis olyan barátom volt,akinek szintén volt. Hol itt,hol ott találkoztunk. Egyoldalúság nem játszik.

Mióta szeretnék egy fix havert,azóta ezen csúszik el.Lenne búvószoba,nem is drága,de felesben kéne fizetni.És ezt nem akarja senki.2-3 ezerbe nem halnának bele.

Ezért el lehet mondani,hogy a hely első helyen,utána a szándék.Mert dumálni lehet mindent,ígérgetni, emialben lesz..ni a másikat, aztán mikor órára meg van beszélve a tali, a partner eltűnik,mintha nem is létezne.

Úgy szoktam,hogy az írogatás után egy kávéra, vagy egy sétára találkozom az illetővel.Ha van személyes szimpátia,akkor megbeszélem,hogyan tovább, mik a lehetőségek.

Hát,már ez sem jön össze,mert egy kávéig sem jutok el.:)


Átvert így 27 éves is és 59 éves is.Előtte olyan leveleket írtak,hogy levegőt nem kaptam,mikor elolvastam -

Eddig két ember volt,aki korrekten viselkedett, az egyik másfél, a másik három évig volt a diszkrét barátom.

Van egy érzésem,hogy nem is lesz több :(

2022. okt. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös: Pontosan leírtad a lényeget! Ha fizetni kell valamiért, akár egy minimális összeget búvóhelyre, mondjuk két-három hetente 3 ezer forintot, máris bukik a dolog.

De miért? Miért kell más embereken élősködni?


Ugyanez a helyzet azzal, ha időt kell rászánni egy személyes találkozóra, amelyiken csak beszélgetés lenne. Amikor azt javasoljuk, hogy csak nézzük meg egymást, megvan-e a szimpátia.

Nem hajlandók időt rászánni erre!


Egyébként, amit még nem írtam le: leveleztem fiatalabb, kimondottan csinos párokkal, érdeklődtem náluk mi a helyzet. UGYANEZ!!!


Szóval nem a korunk és a külsőnk a gond!

2022. okt. 10. 07:26
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is az a baj, hogy nagyok az elvárások. Szexpartnert kerestek, nem barátot. Akit szexre hívtok, az szexelni megy, nem haverkodni, beszélgetni, közös időt eltölteni. Nő vagyok, de ilyen engem sem érdelelne. Az más, hogy előtte megismerni egymást összefuttok valahol, de az együtt töltött idő szexről szóljon. Méghozzá felesleges körítés nélkül, akinek az kell, az kapcsolatot keres. Ha ennél többre vágytok, az erősen az extra kategória.

És abban is van valami, hogy nem vagytok elég vonzóak. Ugyan melyik pasi ne fizetne ki 4000 ft-ot egy bomba bébiért? Aki valóban elég vonzó, annak hidd el, nincs ilyen gondja. Itt nem arról van szó, hogy korotokhoz képest nem tartjátok jól magatok, hanem hogy valószínűleg akkora a túlkereslet az ilyen pasikra, hogy tudnak válogatni a mégjobbak, és legeslegjobbak közül.

Nem a bi pasikat kell leszólni, mindenkinek gondja van a 3. fél keresésével, mert túl sokan álltok sorban értük. Tudnotok kell nyújtani valami extrát ahhoz, hogy titeket válasszanak. Pl ingyen hely.

2022. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Aki beéri a szexpartnerrel, az mégis mit akar? A nemi szerv a lényeg olyankor, nem a romantika.
2022. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Biszex aktív férfit jó lenne találni ;)
2022. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Álmodozzál 9-es,álomban mindent lehet :)
2022. okt. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!