Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, számotokra mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, számotokra mennyire volt meghatározó az első maszturbáció?

Figyelt kérdés

Itt igazából az lenne a kérdés hogy amire közben csináltatok, vagy gondoltatok. Bennem speciel akkor kezdett el mozgolódni hogy érdekelnek a srácok is, így fiú osztálytársaimra gondoltam közben majd később csak erősödött hogy biszex vagyok.

Nektek volt hasonló élményetek ami a későbbiekben árulkodott az szexuális orientációtokról?


2022. szept. 26. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen.
2022. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kaje39 ***** válasza:
100%
Fiú unokatesom mutatta meg anno 12 éves koromban mi a maszturbálás. Onnantól már tudtam hogy a fiúk is érdekelnek.
2022. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első maszturbálás kb 30 évvel ezelőtt volt, könyv és újság nézegetés közben. Arra emlékszem, hogy az első orgazmus annyira új érzés volt, hogy nem tudtam, mi történik. Persze akkor még nem spriccelt, csak kibuggyant egy csepp valami, és fantasztikus érzés volt. Akkor még nem gondoltam srácokra, csak csajokra, és mostanában sem nagyon. Biszex kalandom is úgy volt, hogy engem találtak meg szexpartnerkeresőn, pedig nőket kerestem. Nagy rábeszélésre aztán átmentem egy sráchoz, aki leszopott és megdugtam.
2022. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy voltam mint te,kérdező!
2022. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán volt meghatározó, mivel korán kezdtem, nincs konkrét emlékem az elsőről.
2022. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megláttam apukámat meztelenül, és az volt a gondolatom hogy milyen jó lesz, ha majd nekem is akkora lesz és szexelhetek (nőkkel) 11 voltam akkor.
2022. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

nekem osztálytársam mutatta meg hogy hogy kell, egyszerre vertük náluk egy ottalvós este

össze mértük, és mondta hogy húzogassam meg jó lesz jó lesz és ő is csinálta, és végül így mentem el, hogy közbe láttam hogy ő is veri meg beszélt hozzám

szerintem nagyban hozzájártuk hogy bi legyek

2022. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy bi irányba mozdított. Unokatesóm mutatta meg és ő csinálta nekem ez volt az első élményem. Meghatározó élmény volt. Következő években mindig ezt az élményt próbáltam ujra átélni amikor masztiztam. Kezdetben lányokkal is ez a kölcsönös dolog érdekelt. Fiúkkal maradt a kölcsönös maszti ha van alkalom rá.
2022. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
nekem nagyon, azóta is szinte minden nap csinálom, és valahogy úgy ahogy te közben jöttem rá, hogy meleg vagyok
2023. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!