Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen extrém helyen/helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extrém helyen/helyzetben vertétek már a farkatokat akár haverral vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Nemrég dumáltam ilyenről egy haverral, hogy ki hol verte már ki és elég sok helyet felsoroltunk. Kíváncsi vagyok, hogy más is verte már extrém helyen vagy módon.

2022. aug. 22. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát en sok helyen csináltam haverral uszodában (törölköző alatt), strandon víz alatt, balatonban, öltözőben, suli wcben, lépcsőházban, apja autójában (kert végében parkolt vele), vonaton, héven éste mikor üres volt, buszon, villamoson (ez csak egyszer és csak én ő nézte) nagyjábol ezek.
2022. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Uszoda öltözőben, strandon, suli wcben, üres osztályban meg otthon verjük együtt.
2022. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Együtt veritek? Kivel? 12/es válaszoló
2022. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Suli wc, haver lakása, öltözők
2022. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16%
Egyesek mekkora igénytelen gyökerek. Verd otthon, ne az iskola wcbe. Más nem feltétlenül akar a redvás váladékodba belelépni vagy ráülni te jószág. Az ilyeneket az anyja megtaníthatná őket viselkedni.
2022. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
suli wc, munkahely, balaton, erdőben, vezetés közben, sétálón éjjel, próbafülke
2022. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Suli wc, tanterem, nyilvános wc, pláza wc, kint az utcán tajarásban, erdőben. De ez mind egyedül.

Jó lenne egyszer valakivel közösen is. 23 vagyok.

2022. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Vonat, nyilvános WC, strand
2022. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mivel vissza tudtam tartani elélvezéskor a spermát, többször volt, hogy este, lefekvés után a takaró alatt, míg mások aludtak(?).

Buszon volt többször!

febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!