Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, ilyen melegben van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ilyen melegben van, hogy a szabadban hokiztok akár egyedül akár haverokkal?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel sokat lógok nyáron és előfordult már, hogy együtt bicikliztünk és egy egy pihenésnél közösen kivertük. Van olyan hely ahova kifejezetten hokizni megyünk.

Veletek történt hasonló?



2022. aug. 8. 18:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%

17-es: Nem tudom hogy a hozzászólásom alapján miből gondolod, hogy nem olvastam a kategóriát. Tudom milyen kategória.

Meleg vagyok.

A másik hozzászólónak: Tudom hogy 20 éve is ez ment. Akkor is továbbra is az a kérdésem hogy minek kell másokkal? Egyedül nem tudod megoldani?

És lehet hogy csajod van, meg a többinek is, attól még hetero sem teljesen vagy, mert egy hetero undorodna attól hogy egy vagy több másik fickóval/mellett verje ki a f.szát. Vagy ennyire unatkoztatok kis iskolás kisfiúként és csak úgy izgultatok be hogy ott vannak a haverok? Vagy olyan alacsony ingerküszöbűek voltatok hogy megláttatok egy fát és attól is felállt. Ne azzal vállaszolj hogy támadsz. Van hetero haverom és elhányja magát a tudattól hogy másik pasival verje egymás mellett. A barátaival meg aztán főleg nem. Sem a társasága nem izgul ilyenre. Meg tudják otthon is oldani

2022. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gyakran verjük közösen
2022. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb a közös hoki.
2022. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon adnám. 25f
2022. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Jó lenne nem egyedül csinálni... akár ma éjjel is.
2022. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában én is szoktam fantáziálni ilyesmiről hogy maszturbálok egy sportos és jóképű fiatal szőrtelen sráccal.
2022. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
25 ös válaszoló te hány éves vagy?
2022. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy havert és mehetnek az extrák.
2022. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Multkor az erdoben jol kicsaptam meztelenul a fuvon fekve aztan a spermas kezemmel megujjaztam magam. Akkorakat elveztem
2022. aug. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem csak melegben, de télen is szoktunk. Igaz nyáron egyszerűbb mert rövidnadrág letol és kész. Télen, volt hogy hóban is kimentünk a mínuszokban. Szakadó esőben is előfordult már. Hidegben ha megfogjuk egymás farkát a kezünk is megmelegedik, olyankor nem fázol még ha letérdelsz sz*pni a hóba, akkor sem :) A g*ci meg forró, tudjuk jól.


27F

2022. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!