Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izmos meleg/biszek srácok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos meleg/biszek srácok, ti egyedül keztetek gyurni vagy haverokkal, illetve meleg haverokkal vagy heterokkal, mivel maradhatok motivált?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ez igazábol mondhatni 3 kérdés egyben.


Azért kérdezném, mert egyedül annyira nem motiválo, sokszor probáltam nekiállni de legtovább max egy hétig tartott...

A srácok miatt is kezdeném el, de az egészségre jótékony hatása van, és én szeretnék az lenni.


Heterokkal nem igazán mennék gyurni, mert kellemetlen lenne pl csajokrol dumálni, gondolom a biszexeknek könnyebb-e téren mert eltudnak menni ugy hetero haberokkal is, hogy a csajokrol se gond beszélni.

22/m



2018. jún. 17. 10:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést az elirásért
2018. jún. 17. 10:51
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
egyszerűen szerettem sportolni, most is minden reggel meló előtt kondi, az első pár hónapban nehéz volt rávenni magam, de utána rutni lett
2018. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És az étrendeden változtattál? Esetleg porc védővitaminok? Stb?
2018. jún. 17. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
változtattam emelte a fehérjebevitelt, elkezdtem "rendes" ételeket enni, és természetesen vitaminokat is
2018. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

A lányok ilyen kollektivista szemléletűek, hogy igénylik mindenhová kísérgessék a barátnőik őket, mert egyedül nincs motivációjuk az életben rengeteg mindenre. Ha abbahagyod egy hét után, akkor nem érdekel igazán. Majd egyszer talán fog, amikor magadtól is megy.


24/f, biszex

2018. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jojo, akkor igyekszem össze kapni magam, szoval akkor egyedül is kell, hogy tudjon menni.


Köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!