Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A nem hetero férfiak többsége,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem hetero férfiak többsége, miért a lányosabb férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés

Ez igaz?

Írjátok légyszíves le a nemeteket, és a szexualitásotokat.



2022. júl. 28. 18:07
1 2 3
 21/25 sandrisbp ***** válasza:
Alapvetően a normálisan izmos, nem túlgyúrt pasikra bukom. Gondolom, a lányosabb külsejű, de ferfias/fiús viselkedésű srácok főleg azoknak tetszenek, akik a fiatal twinkekre buknak, míg a lányos viselkedést nőies külsővel párosulva inkább azok tolerálják, akiknek a travik, a transzik és a crossdresserek is izgatóak. A magam részéről engem ez utobbiak teljesen lelohasztanak. Míg egy kicsit lányos arcú, de amúgy fiúsan viselkedő srác tetszhet nekem, és erotikusan is vonzó lehet számomra, egy hajtűdobálós, vagy női fehérneműs srác kizárt, hogy bejön. Próbáltam kimondottan pasis, szőrös nagyfarkú sráccal is, aki imádott női bugyit húzni - hát bugyi nélkül kb 100x jobb lett volna vele. A lányokon viszont ugyanez a fehérnemű izgalmas nekem. Szerencsére elég sokféle ízlés van. Butaság általánosítani.
2022. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csajos legyen, női tangában
2022. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

szó sincs róla!

egy fiú legyen 1000% maszkulin! sőt, én mondjuk általában csak heteró srácokkal ismerkedek, és az se olyan nehéz azért, de szóval feminin fiúk szóba se jöhetnek. nagyon kevés az, amelyiknek tényleg jól áll. mellesleg ha heteró a srác, akkor kifejezetten állhat neki jól némi feminitás, bár kérdés, mit értünk alatta. én inkább a metrosex vonalat komázom, ami szerintem nem feminin dolog, de sokaknak az ...

2022. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mert nagyon izgató a szőrtelen lapos has ani fölé hajlik a csupasz farok....
2023. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
En a fiatal, hetero kinezetu, apolt sracokat kedvelem akik ferfiasak de nem az a szoros macso fajta. A nagyon noies, nyavogos tipus nem jon be, sot.
2023. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!