Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A nem hetero férfiak többsége,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem hetero férfiak többsége, miért a lányosabb férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés

Ez igaz?

Írjátok légyszíves le a nemeteket, és a szexualitásotokat.



2022. júl. 28. 18:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők a legjobbak passzív szerepre
2022. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%

En pl azokat nem szeretem csak a normal fiukat es en is normal vagyok

Azaz semmi jel h leszbi lennek

18 bi f

2022. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mit értesz lányos fiúk alatt. A lányos kinézetü vagy lányos viselkedésű fiúkat mert nem mindegy. Nekem a lányos kinézetü de fiús viselkedésű fiúk jönnek be. De másoknak fordítva. Nehéz ezt igy egzakt megválaszolni. A lányos viselkedésű de fius kinézetü egyénektől égnek áll a nemlétező hajam!!
2022. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem igaz. És mivel nem igaz, oka sem lehet.
2022. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem hogy ez megnyugtat, de... Ha ez megnyugtat, én nem hetero lányként is a "lányosabb" fiúkat szeretem.
2022. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Hülye sztereotípia.... Én pont a férfias pasikat szeretem. Ha nőies valakit akarnék, nővel lennék, de férfit akarok. Nem lányos fiúcskát.
2022. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
#6 izlések és pofonok. Nem vagyunk egyformák, ezzel tisztában vagyok! No comment..
2022. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond a más ízléssel, de az ilyen kérdések felbasznak. Mert a meleg férfiak egységesen, csak és kizárólag nőies pasit akarnak, egytől egyig..... Rühellem az általánosítást. Bennem sincs semmi nőies, a partnereimben sem szeretem.
2022. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem ez a helyzet.

Mármint nyilván, biztosan akadnak olyanok, akik a lányosabb fiúkat kedvelik, de a másik verzióból is rengeteg van.

Én például nem vagyok kifejezetten lányos sem viselkedésre, sem külsőre. Csupán empatikusabb és érzelmesebb tudok lenni olyanokkal, akiket szeretek.

Mégis tudtam beszélgetni olyanokkal, akiknek ez jött be. Úgyhogy valahol egálban kéne lennie a dolognak.

19

2022. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden szempontból kimondott férfias pasi vagyok de eddig tetszett minden pasimnak....
2022. júl. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!