Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A nem hetero férfiak többsége,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem hetero férfiak többsége, miért a lányosabb férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés

Ez igaz?

Írjátok légyszíves le a nemeteket, és a szexualitásotokat.



2022. júl. 28. 18:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az a lényeg,hogy ápolt és kulturált legyen a srác,még ha csak beszélgetek is vele.

Egyébként az ápolt hosszú hajat kimondottan kedvelem srácon.

Ami viszont tényleg nem jön be, a nyávogás, a kényeskedés,vagy a drámázás.

2022. júl. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Biszex férfiként nekem a legjobban a twinkek jönnek be, ha fiúkról van szó. Szőrtelen, helyes, fiatalos srácok, nem annyira férfiasak, de azért nem is kvázi nőnek kinéző, amolyan "rossz bzik".


De lehet, hogy ez ilyen általános ízlés nálam, mert csajok közül is kb. ez a kategória jön be, mármint fiatalos, szőrtelen, helyes, nem túl nagy mellű, de azért nem is lapos, (akár kicsit tomboy jellegű is) nyilván farok helyett puncival :)


És hát nyilván a viselkedés is hozzátesz a vonzalomhoz, a 11-eshez hasonlóan a nyávogás-kényeskedés nekem sem jön be egyik nemtől sem.

2022. júl. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is. És semmi egyetértés nincs a kettő között. Tulajdonképpen az úgynevezett homoszexualitást is rögtön kétfelé kéne vágni. Van, aki csakis azért homoszexuális, mert formailag nem a női homokóra testre izgul rá, de esztétikailag, érzelmileg ugyanúgy a lányosabb dolgok vonzzák, mint a heterókat. Nekik cuki, szép arcú, félénk, teljesen férfiatlan személyek jöhetnek csak szóba. És van a másik csoport, ami felületi megjelenésben (öltözködés-hajviselet-szakáll), kisugárzásban (erő-kakaskodás-magabiztosság) is vonzódik érzelmileg a férfiasság, férfi lény elvont fogalmához.
2022. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az átlagos kinézetű, viselkedésű férfiak tetszenek, jönnek be. Bocsánat, hogy így írom, de se a kigyúrt izomagyúak, se a nőcisen viselkedő, afektáló pasik se a kedvenceim.
2022. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

én még egy szűz passzív srác vagyok,

de elég lányos a testem és a külsőm


engem viszont a lányos és a fiús aktívok is izgatnak :P


nagyon feltudok izgulni egy szőrtelen, vékony pasira és egy szőrös, testes, nagy pocakú férfire is :P

szerintem mindkettőre farkára szívesen ráülnék és szerintem mindkettővel nagyot tudnék szexelni :P

2022. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányos pasik alatt az ápoltságot, szőrzetet értem. De viselkedésben inkább a normális fiukat kedvelem. 33F/bi
2022. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet általánosítani, bár nekem is speciel a lányosabb fiúk jönnek be.
2022. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a lányos (girlish) srácok jönnek be azért, mert a férfias pasasok egyáltalán nem vonzanak.
2022. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Mert a nők alapvetően szebbek.
2022. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani, látom a partnerkereső biszex pasik és melegek között, egészen sokféle, egészen eltérő igény van, akárcsak heterók részéről.


Én bi pasi vagyok, történetesen a lányos viselkedésű és kinézetű férfiak tetszenek jobban, de csak egy határig. Lehet crossdresser akár, vagy férfias ruhában is, mindenesetre a megjátszott, affektálós pasik nem jönnek be. Az ideális, ha szimplán lányos, félénk, kedves, szőrtelen, szép bőrű, lágy arcvonású.


De ez csak idea, valójában nem vagyok különösebben válogatós a megjelenésük és viselkedésük tekintetében.


Nekem szinte csak egy fontos igazán, lelkileg szimpatikus-e a férfi, vagy nem. Ezen áll, vagy bukik a szex. De azért a lányosabb viselkedésű és megjelenésű számomra gerjesztőbb, főleg kisebb kukival, hát még vékonyabbal. Testalkatban aisa vákony tetszik inkább, de nem feltétel nálam.


Ami riaszt, a bunkó, a nem józan, és a brutál nagy darab férfi.


Szóval a lányosabb pasik tetszenek, miközben uni/passzív vagyok!


Azért teszem hozzá, mivel van, aki aktív, azaz a passzívat keresi, és esetleg ezért vonzza a lányosabb pasi. De én inkább passzív vagyok a melegszexben és mégis, nekem is lányosabb pasi tetszik jobban, főleg lelkületre.

2022. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!