Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért szopnak a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szopnak a férfiak sokkal szívesebben, mint a nők?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 14:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért szereti valaki a káposztás tésztát? miért cigizik valaki? miért szeret valaki motorozni? mi a jó benne neki benne? na kb ez is ilyen.

miért élvezi valaki hogy szop egy faszt? szerintem erre nincs jó válasz mert mindenki másért szereti. erre soha nem fogsz megfelelő választ kapni.

2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

“ Miért szereti valaki a káposztás tésztát? miért cigizik valaki? miért szeret valaki motorozni? mi a jó benne neki benne? na kb ez is ilyen.”


De ezt nem lehet kifejezetten nemekre lebontani.

2022. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne? nyilván van olyan étel amit több nő szeret mint férfi és fordítva is. de akkor ott a motorozás. egyértelműen több férfi szereti a motorokat/autókat. Vagy legyen a horgászat. A horgászok 90%-a férfi. Miért? Mit szeretnek benne? mi a jó abba, hogy ülnek egy bot mellett?
2022. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Lazulásból.
2022. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Szopni szerető fiatal paszív van itt?
2022. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem utoljára 14 évvel ezelőtt szoptak le úgy igazán. Szájbaélvezéssel.
2022. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak élvezetből teszik , a nők gyakran csak muszályból .
2022. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de miért?
2022. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

mit miért? ne értetlenkedj már :D ezren leírták előtted.

A férfiak nem agyalnak annyit mint a nők, ezért is megy nekik könnyebben a szex (ez szimpla biológiai tény, nincs miért meg hogy). A nők meg mindent túl gondolnak, túl agyalnak, túl komplikálnak még egy egyszerű szopást is ami után képesek hetekig lelkizni (tisztelet a nagybetűs KIVÉTELNEK!). Nekem is volt egy ilyen lány barátom, kicsit össze kavarodtunk és aztán másnap jött a lelkizés hogy túl léptünk egy határt. Mondom neki és jó volt? válasz: igen.. mondom akkor mi a gond? már megint agyalsz.

A pasi meg ha akar leszop valakit, közbe kiveri a másik spriccel és mindenki éli az életét nem kezdenek el lelkizni meg agyalni.

Ettől jobban nem lehet elmondani. Ha annyira érdekel akkor kérdezgess nőket, hátha ők tudják a választ.

2022. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
14-s "A férfiak szívesebben adnak és okoznak örömöt akár viszonzás nélkül is." Pontosan így van! nekem van egy állandó pasiszopóm ő magáért a szopásélményért és azért szop mert nekem szeret örömet adni. Én is azért vagyok dugható mert sok nős pasi nem kap elég punit Én önzetlenül teszem, hogy neki öröme legyen.
2022. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!