Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért szopnak a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szopnak a férfiak sokkal szívesebben, mint a nők?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 14:29
1 2 3
 11/30 Jampi38 válasza:
69%
Én is szeretek szopni!
2022. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%

Fuu a sok kis szűz ondómatyi előadja hogy a nők csak kocsiért meg nyaralásért szopnak😂😂 Jaaaaajajaja mondjátok csak ezt szöveget abban az országban ahol az átlag pöcsös még a jobb minőségű téliszalámit se tudja megvenni fogcsikorgatás nélkül.


Amúgy gondolom azért, amiért én nőként mozdulatlanul, merev arccal tudnék végignézni egy 10 perces videót arról, hogy hogy rúgnak tökön random férfiakat, míg egy férfi már az első 5 másodpercnél felüvölt és kirohan a szobából. Nekem nincs farkam, így nem tudom hogy milyen érzés ha valami kellemes, vagy fájdalmas behatás éri. Semmilyen szinten sem tudok azonosulni vele hogy mit éreztek ott lent.

A szopásnál is, ti agyatok tudja hogy milyen érzés ha titeket szopnak, így a szopó fél akaratlanul is átéli valamilyen tudatalatti szinten hogy mit érez a másik.


Bár mit tudom én...

2022. júl. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
#12-es! Nem az volt a kérdés, hogy a férfiak miért szopnak jobban, hanem hogy miért szopnak szívesebben! Miért nyelik szívesebben? Hiszem férfi és én nő szamára is ugyanolyan egy adott személy ondójának az állaga/íze/szaga, mégis kevésbé undorodnak tőle a férfiak. A meleg/bi férfiak.
2022. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

@12 Ezzel mellé lőttél, mert én pl simán végignéztem olyan videót ahol a pasi zacskóját ököllel ütötte a csaj, vagy ahol csizmával rúgdosták. Ennyit erről. A másik meg hogy egy szegényebb pasi is szívesebben szop élvezetből mint egy el/kitartott picsah aki elvárja hogy kapjon cserébe valamit.


Nekem nincs pinám mégis át tudom érezni milyen lehet amikor rácsapnak egy ostorral egy nő csiklójára. A legtöbb nő nem hogy 5 de 2 másodpercet se bírna végignézni egy keményebb szopatós jelenetből, olyat ahol torokra szopatják a nőt mert az 1) undorító 2) fújjjjj és ezek variánsai.


Ha nem tudod, hogy mit érzünk akkor honnan tudod mi a jó?


@13 pontosan! A férfiak szívesebben adnak és okoznak örömöt akár viszonzás nélkül is. Míg egy nő elvárja, hogy a legtöbb esetbe valamit kapjon cserébe. Még sokszor párkapcsolatban is. Ugye ismerős mindenkinek a szexmegvonásos bosszú..

2022. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az is benne van, hogy egy férfi konkrétan tudja, hogy milyen érzés, amikor szopják, mik a legjobb módszerek, ezért ha (nyilván) minimum bi, akkor ez alapján azt is tudja, hogy csinálja, hogy legyen jó.
2022. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy egy férfi tudja, hogy milyen érzés, ha leszopják vagy hogy tudja, hogy hogyan kell jól csinálni. Az igazi kérdés az az, és ezt még senki sem válaszolta meg: Hogy miért veszik szívesebben a szájukba a bi/meleg férfiak mások farkát és miért nyelik az ondót szívesebben, mint a nők. Passzív oldalról férfinek és nőnek is ugyanolyan érzés, de mi az, amitől szívesebben vesz be egy farkat a féri, mint a nő. Mitől nyelik szívesebben a férfiak, már-már függővé válva.
2022. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%

16

leírtam fentebb. mert ők az élvezetért csinálják. szeretnek adni, viszonzás nélkül mert jó érzés nekik ha adhatnak önzetlenül és hogy látja a másiknak ez milyen jó érzés. Kevés az ilyen nő sajnos.

2022. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ők miért szeretnem jobban adni?
2022. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Basszus tényleg nem megy az értelmező olvasás? :D

Mert élvezetből csinálják és nem érdekből

2022. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de miért élvezik jobban? :) Tudom, mert nem érdekből… de miért csinálják ők nem érdekből és a nők miért?
2022. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!