Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk! Hogy néz ki számotokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk! Hogy néz ki számotokra az ideális férfi?

Figyelt kérdés
Mennyire legyen magas, izmos, szőrös, stb? Mennyire legyen fiatal? Titeket mennyire izgat, ha egy nálatok (akár sokkal) fiatalabb fiúnak legalább 4 centivel nagyobb farkak van, emellé izmos?

2022. jún. 4. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
2022. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nincs kifejezetten ideálom.


Legyen idősebb (35+), én nem a fiúkat, a férfiakat kedvelem. Számomra inkább két dolog fontos: legyen értelmes és legyen megjelenése (fogak, nem zavar ha szakállas-borostás, de akkor az legyen rendezett, higiéné stb.) Magánál a testnél nekem az arc fontosabb, volt olyan hordó pali, akinek olyan sármos arca volt, hogy elolvadtam tőle és volt olyan félisten is, akire nem volt jó ránézni.


Szóval inkább ezek a meghatározók:

- kedves legyen

- intelligens

- jó arc (minden értelemben)


Szexuálisan a test nekem egyszerűen másodtényező: volt már irtó jó kémiám egy nagydarab ogre hapsival, és volt nagyon rossz élményem olyannal, aki tényleg úgy nézett ki mint egy görög szobor, márványból faragva. Inkább a kémia ami megfog. Érezzem, hogy egymásra vagyunk kattanva, csókoljon ahogy kell, és persze kommunikáljunk. Talán az ilyen nagyon vékonyak nem jönnek be, szeretem a husit, egy egészséges "dadbod" a tökéltes.


A farokméret megint annyira nem lényeg. Életem legjobb kufircai egy kb 12-13 centissel volt, de ő úgy használta, hogy csillagokat láttam tőle. Volt dolgom 22 centissel is, aki csak bénázott, berakosgatta, de nem igazán érzett rá hogy mozogjon vele. Ugyanígy fordítva, volt béna kicsi és jó 18 centis, inkább itt is az a lényeg ki hogy bánik vele. Ha mindenképp ideált kell választani, akkor inkább az aranyközép 15 centi, csak használja jól.

2022. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Átlag magas, átlag izmos, de az se baj ha nem, természetes szőrösség, ne borotválja (mellkason inkább ne legyen). Nagyon, minél fiatalabb, annál jobb (no pedo!). Izgatónak hangzik.
2022. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem minnél vékonyabb annál szexibb. Korban max 30.
2022. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

alacsonyabb vékony de szálkásan izmos kockás hasú szép lányos arcú szőrtelen nagyobb intimmel de nem nagyobbal mint az enyém bár nekem se kicsi van :)

23/F

2022. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

- Vékony

- 0 testzsír

- hosszú, dús haj

- Testszörzet nélküli

- nem túl alacsony

2022. jún. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
A 18-26 közöttiek jönnek be leginkább. A kifejezetten a kis péniszű fiúkat szeretem 5-15cm, nem szeretem ha túl vastag. Ne legyen szőrös, se magasabb nálam. Egyáltalán nem jönnek be az izmos fiúk. A kerek arcú, a nagydarab duci kövér fiúkat szeretem 120kg+, nagy kövér fenékkel, vastag combokkal.
2022. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!