Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek milyen nő lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen nő lenne az ideális társ, akivel jó lenne a szex és később családot is alapítanátok vele?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Egy keletnémet nő, kinek szőke haja és kék szeme van, és SZTK-keretes szemüveget hord, a neve Katrin.


Pár évvel idősebb lenne nálam és hozzám képest testesebb lenne, nagy mellel, fenékkel, és pinával.


Összebújva aludnánk, nagyokat dugnánk, összeházasodnánk, és amikor terhes lesz és szül, én is kivenném a részemet a gyereknevelésben, etetném, pelenkáznám a kicsit, ahogy ő is.

2019. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Arányos testfelépítés (pont mindegy mekkora a melle, vagy mennyire szőrös a puncija), gyengéd arcvonások (a "modell" fej szerintem fius) egészséges libidó, INTELLIGENCIA, ŐSZINTESÉG.


30f

2019. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinézet mindegy, csak legyen meg az alap kémia. (kovalens kötés)

Kedves, aranyos, játékos is tud lenni, de komoly is, nem az a hatalmas nagydumás/társaság központja, kicsit visszafogottabb, az élet nagy dolgairól el lehet vele filózni, buli helyett jobban szereti a kettes romantikus időtöltést, túrázást. Van célja az életben, érdekli valamilyen terület. Személy szerint szeretem ha valaki érzelmes, szenvedélyes, nem baj ha kicsit könnyebben mondjuk megsiratja egy film vagy hasonló. Szexuális téren, meg legyen egy kicsit perverz oldala, ami kb annyiban elég is, hogy ne legyen prűd, én nem vagyok az az s&m meg egyéb durvább fétises férfi, de mondjuk 1-1 egzotikus hely. Legyen ő is kezdeményező ezen a téren. Kb ennyi, remélem segít a válasz :D

2019. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

Aki:

- nagyon mutatós, de nem ribi

- a konyhában kitünő szakács

- a nappaliban úrinő

- a hálóban egy nagy ribi

- és nem utolsó sorban kitünő nevelőnő!

2019. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én sem vagyok nagy, tehát ha lehet ne legyen 150 Kg, néha szeressen kimozdulni akár álljon szóba másokkal de ne ribiskedjen. Tudjunk órákon át beszélgetni, és szeressen utazni és ha rossz is a helyzet ne csak panaszkodjon, tudjuk egymást támogatni.. Mondjuk egy keletnémet sem lenne rossz imádom a hoch Deutsch ot!
2019. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

#3: Úristen, eddig még soha senki, egy válaszban sem írt hasonlót, mint amilyen én vagyok. De amit te írtál, az 100%-ig én vagyok. :D

Na mindegy, csak meglepődtem. :D

2019. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki minél jobban hasonlít rám. Hasonló célok, hasonló igények, hasonló vágyak.
2019. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!