Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha sokáig lehúzva hagyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokáig lehúzva hagyom a fitymámat, a makkom ,,szabadon” van akkor attól lehet valami baja? Pl kiszáradhat vagy valami hasonló, mert ugye ha rajta van a fityma akkor ott nedves?!

Figyelt kérdés
Értelmes, segítő válaszokat várok
2022. márc. 14. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nedves mitől lenne az?

Az már rég baj ha ott nedves

2022. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 nem úgy értem, hanem hogy nem szimplán száraz
2022. márc. 14. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle bajod, aki körül van metélve annak is le van húzva a fitymája - mert otthagyta az orvosnál.
2022. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig hordtam úgy, és igen, eleinte kiszáradt, de idővel megszokod.
2022. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Megfázik
2022. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte mindig a makk mögött van, mert kiskoromban az orvos feltépte, mint sokaknak akkoriban, a letapadást (ma már általában várnak 4-5 éves korig, mert van, akinek addigra oldódik le spontán a fityma a makkról). Ennél fogva (meg mert anatómiailag rövid a fitymám) szinte mindig a makk mögött van.


A következmény az, hogy 30as éveimben tudtam cska meg, hogy a legtöbb férfi élvezi a makkja ingerlését. Addig fel se merült, h a makk ingerelhető, mivel az enyén alig. Azonban élvezem a szexet, szopatást is, mert a pénisztörzsem ingerelhető.


Szóval igen, száraz a makkom, és valszeg gyerekkoromtól az alsónadrág mivel spontán dörzsölte, így elhalt a makk idegeinek java része. A metélt péiszűek is így szoktak járni, bár változó, milyen mértékben válik KEVÉSBÉ érzékennyé a makkjuk.


Nekem majdnem érzéketlen. Akié metélt, annyiból más, hogy függ attól is, hány évesen metélték (pl 8, vagy 13 éves korban metélteknek már nem fog elhalni annyi idegszál, mint az én esetemben). Nekem 2 éves korom óta nincs a makkomon a fitymám, ezért halt el az érzőidegek nagy része.


Az előnye talán csak annyi, ha nincs amakkon, hogy alig van szmegma -egyfajta természetes, fityma alatti váladék-, vagy mint nálam: sose volt. Így szag sincs. Viszont száraz a makkom és alig érző.

2022. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! #6
2022. márc. 16. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én évtizedek óta igy hordom a cerkám , de semmi gondom nincs vele .
2022. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!