Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lefeküdnél egy David Bowiehoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél egy David Bowiehoz hasonló férfival?

Figyelt kérdés

Én igen, szerintem elképesztően szexi és dögös volt!


[link]


[link]


[link]



2022. márc. 1. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Igen (nő vagyok)
Igen (férfi vagyok)
Nem (nő vagyok)
Nem (férfi vagyok)
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ő ha vissza utaznék 60-as és 70-es évekbe, akkor azt mondanám igen... ráadásul engem ő sokban inspirált, emlékszem mikor 2016-ban olvastam a cikket a könyvtárban, hogy meghalt, akkor szószerint sokkot kaptam... tulajdonképpen még a C.R.A.Z.Y. film kapcsán ismertem meg a dalait, meg a személyét és azóta is nagy hatással van rám... nem volt egy szokványos kamasz, hiszen meleg voltam, de zenében se a kortárs zenét hallgattam....
2022. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden szégyenérzet nélkül.
2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanék nemet.
2022. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrisbp ***** válasza:
100%

Az igenre klikkeltem, de nem a külső adottságai miatt, mert annyira nem tetszik, mint pasi - de ha olyan tehetséges és annyira egyéniség lenne, mint Bowie volt, akkor feltétlenül, mert a tehetség és egyéniség az szexi.

Amúgy pasi vagyok, és nagyon bírom a zenéjét és a klipjeit is.

2022. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!