Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek normàlis reakció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normàlis reakció hogy eltoltam magamtól?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, 6 éves korunk óta ismerjük egymást.Soha nem voltunk szégyellősek,de nem is történt semmi.Még azt is megbeszéltük ki mit csinál,maszturbálás és csajok tekintetében.Többször aludtunk is egymás mellett.

Nemrég arra ébredtem hogy áll a farkam és ő húzogatja.Nagyon jó érzés volt,de mikor feleszméltem hogy ki csinálja megijedtem és eltoltam a kezét azzal a mondattal hogy "miafaxtcsinálsz b@zi vagy?"

Szégyellte magát és bocsánatot kért. De azt is mondta hogy kíváncsi volt és mitagadás én is az lettem! Rosszul érzem magam ettől!!



2022. márc. 2. 00:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem ilyen kőbe vésett dolgok

simán kiverhetitek egymásnak, vagy még több is, ettől még nem leszel hirtelen homoszexuális

ez inkább kettőtökről szól

szóval ha izgat, csináld, és ne legyen bűntudatod utána

(arról nem beszélve, hogy ha kihagyod, akkor mindig eszedbe fog jutni, hogy mi lett volna ha)

2022. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma csináltuk egymásnak és jó volt!

Én kezdeményeztem. Kiderült hogy régóta vágyott rá.

2022. márc. 2. 21:00
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nah örülök :)
2022. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!