Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek normàlis reakció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normàlis reakció hogy eltoltam magamtól?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, 6 éves korunk óta ismerjük egymást.Soha nem voltunk szégyellősek,de nem is történt semmi.Még azt is megbeszéltük ki mit csinál,maszturbálás és csajok tekintetében.Többször aludtunk is egymás mellett.

Nemrég arra ébredtem hogy áll a farkam és ő húzogatja.Nagyon jó érzés volt,de mikor feleszméltem hogy ki csinálja megijedtem és eltoltam a kezét azzal a mondattal hogy "miafaxtcsinálsz b@zi vagy?"

Szégyellte magát és bocsánatot kért. De azt is mondta hogy kíváncsi volt és mitagadás én is az lettem! Rosszul érzem magam ettől!!



2022. márc. 2. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Első körben akkor most döntsd már el hogy hetero vagy, vagy biszex. Ha hetero akkor normális hogy eltoltad a kezét, ha meg biszex akkor meg kezdjétek újra - ez a te dolgod.
2022. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát valld be neki izgat a dolog azt mehet is az ungabunga.. így legalább a barátod sem fogja szarul érezni majd magát. Én egyszer megkérdeztem az egyiket haveromat mikor itt aludt, hogy nincs e kedve hogy leszopjuk egymást, aztán mondta hogy ő nem buzul. Na ez volt 7 éve azóta még mindig szarul érzem magam és a történtek után nem is mertem a szemébe nézni így a barátságunk is tönkrement. Szóval biztosan nagy kő esne le róla ha bevallanád, hogy téged is izgat.
2022. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hetero,de mégis tetszett!Állt a farkam és jó érzés volt.
2022. márc. 2. 00:12
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
#3 ha tetszett és izgatott a dolog akkor nem vagy hetero...
2022. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális reakció.

De érdemes feltenni magadnsk a kérdést, hogy vágysz-e még rá!

Ha igen, akkor biszex vagy!

De no para, attól még ugyanolyan jó ember vagy! Nem ezen múlik!

2022. márc. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen helyzetben nehéz rendesen reagálni, hogy ne küld el a barátod, bár tőle is elég merész húzás volt. Te ösztönösen eltoltad, amivel nincs is probléma, viszont írtad hogy kíváncsivá tett.

A folytatás csakis rajtad múlik, ettől nem lesztek vér homokosok ha kipróbáltok egy-két dolgot.

Ha úgy érzed, megbántottad, beszéljétek meg, neked is jobb lesz, és ő sem fogja azt érezni hogy ezzel megsértett. Ha tényleg érdekel a dolog, neked kell kezdeményezni, ő valszeg nem fog másodjára nyitni mivel már egyszer elutasítottad.

2022. márc. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkoztat a gondolat és valahol izgat is!

A haverod,beszéld meg vele,ha úgy látjátok megér egy próbát, max egyszeri alkalom lesz

2022. márc. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ha nem is akarsz vele kisérletezni attól még beszélj vele erről. Mond el neki hogy hirtelen tulreagáltad, és nincs harag köztetek. Lehet most kínosan és szarul érzi magát emiatt, de ha szólsz hogy nem haragszol, jobban fogja magát érezni.
2022. márc. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez messze ne biszexuális kategória ebben az esetben. Azért gondolnám ezt, mert nincs jelen a másik nem csak az egyik. Ez esetben bizony ez meleg dolog. Ha neked belefér csináljátok. Nekem mindegy.
2022. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bátorság!

Ki lesz ez próbálva. Oda-vissza.

2022. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!