Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális reakció ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális reakció ez a nőktől?

Figyelt kérdés
21 évesen 4 kapcsolatom volt eddig, de mindegyik rosszul volt, vagy öklendezett a spermától. Volt olyan, hogy rá élveztem a barátnőm fenekére, vagy hasára, és máris öklendezett. De olyan is volt, aki megpróbálta az oral szexet, de amint elélveztem a szájába konkrétan telibe hányt. Csak én nem értem ezt a reakciót?

2020. márc. 24. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Számomra nem vészes egyáltalán a sperma, le tudom nyelni.
2020. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fura :D

20F

2020. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt olyan nőm, aki öklendezett volna tőle. Mostani kapcsolatomban is mindig rajta végzek, és még szereti is.
2020. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Finnyás gyomrom van, de sose öklendeztem a spermától, bár nem mondom hogy nem minden nehézség nélkül tudom csak lenyelni. Nem lehet hogy nagyon rossz az íze, szaga? Miket eszel, iszol? A táplálkozás nagy mértékben befolyásolja ezt.
2020. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz íze lehet annak a keczinek. 😂
2020. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Az biztos hogy nagyon szar a gheczid.
2020. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak meg bántani de vagy te választasz mindig ilyen nőket vagy nagyobb esélye vagy annak (valószínűség számítás alapján) hogy ami kijön belőled azzal van valami.

Kérdezted őket hogy máskor is volt-e ilyen gondjuk?

Mert lehet hogy tényleg ilyeneket fogsz ki bár akkor tudniuk kéne magukról hogy nem bírják.

Azonban a helyedben felkeresnék egy orvost.


Kíváncsi lennék mi lehet a probléma. :D

2020. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!