Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párok voltatok már crossdresse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok voltatok már crossdresser sráccal?

Figyelt kérdés

Fiú lány pár vagyunk. Párommal szerettünk volna bevenni harmadiknak egy lányt, párom örömére(én vagyok a lány).

De sajnos lehetetlen ilyenre lányt találni.

Viszont találtunk most egy kezdő crossdresser srácot, aki vállalná a lány szerepet teljes mértékben. Láttunk róla képet elég csajos, pasiknak is bejött, benne lenne.

Átjönne, ki csinosítanám, adnék valami szexi rucit és így várnánk haza az uramat.

De mégis félek kicsit, van már hasonlóban tapasztalatotok?


2022. febr. 14. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment a dolog?
2023. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jól :) Azóta is összejárunk :)

És már nem kezdő crossdresser, kitanítottam, eléggé csini csajszi lesz belőle párom nagy örömére.

ápr. 16. 09:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!