Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyivel másabb érzés més...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel másabb érzés més farkát kiverni, mint a sajátodét?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Még sajnos csak néhány férfival voltam, vertem nekik és szoptam, de mind a négy teljesen más érzés volt, és szerintem egyénfüggő arra nézve is, aki csinálja. Én ugyanis hangslyozottan érzelmielg állok a meleg szexhez. Tehát volt srác pl, aki nem mutatott érzelmeket, és belőlem nem is váltott ki érzelmeket, teljesen mechaniksu votl verni, az egész nem dobott fel, mgé a spricc se. Aztán volt, aki őrült módjára élvezett (ordítozott), az a másik véglet, az én szemszögemből. Aztán volt, aki nem bírt ellazulni a zerdőben, ahol csináltuk, mondván "jaj mi van van erre jön valaki", hát az se volt élvezetes nekem, de az neki se.


Nagyon változó attól is, hogyan éli meg az, akinek csinálom. Hogy milyen alaktú, temepramentumú. Igatom és azonnal sóhajtozik, liheg. Vagy fekszik némán. Érted, valahol a visszacsatolás se mindegy, amikor a sajátodat vered, a te lelkedben azonnal érzékeled, mi esik jól neked éppen és mi nem annyira, egyből szabályozni tudod.


Míg kettesben a partner iránt kell eyg bizoynos fokú empátia, és némi megérzés. (Bár gondolatot olvasni nem muszáj persze.)


Az első faszverésem és szopásom meg még nagyon szokatlan volt, az esetben meg még én izgultam. Remegett a kezem.


Na, látjátok, nincs jobb vibrátor egy remegő kezű kezdőénél. :D

2022. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés, persze más, de ha lehetőségem van rá mindig megragadom, mintsem egyedül kiverjem magamnak. Volt szerencsém már hozzám hasonlót és sokkal nagyobbat is verni, és az #5-ös válaszolóval egyet értve, kib*szott jó, mikor sokkal nagyobb a másik farka :)
2022. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!