Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex férfiak, nők mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex férfiak, nők mennyivel másabb érzés a saját nemetekkel szeretkezni mint a másik nemmel?

Figyelt kérdés
Férfiak esetében férfival, nők esetében nővel milyen a szex? Mennyivel másabb, jobb?
2018. jún. 22. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszer kipróbáltam a barátnőmmel és hihetetlen jó volt.

Lehet azért,mert egy nő,tudja hogy mi kell egy másik nőnek!

21L

2018. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elmagyarázni de sokkal jobb a saját nememmel. A lányok valahogy puhábbak, finomabbak, tisztábbak vagy nem tudom :D

Egyszerűen sokkal izgatóbb, érzékibb velük minden, jobban figyelünk egymásra, meg valahogy jobban tudják mi a jó nekem mint a pasik.

2018. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nőkkel csak férfiként lehet szeretkezni egy férfinek, azaz, a férfit szopja a nő, a férfi dugja meg a nőt, leszámítva, ha felcsatolhatóssal a nő a férfit.

Férfiként teljesen más élmény, ha azt csinálhatom, amit a nők csinálnak, szeretkezés közben. Szophatok, hagyhatom, hogy megdugjon a másik férfi, a magáévá tesz. Számomra isteni érzés, hogy magamba fogadhatom a másikat.

2018. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját nememmel sokkal sokkal jobb.

22/L/bi

2018. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
#3 +1, magam sem tudnám szebben körülírni. 23/F/bi
2018. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nővel érzékibb,bensőségesebbek,jobb. A női test szebb mint a férfi,a nők ügyesebbek az ágyban:-)

24/L

2018. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

A pasikkal van egy határ amit nem szeretnék àtlépni,ez kicsit lehuzza dolgot.

Meg persze kicsit vadabb is hiànyzik belőlle az az érzikiség és gyengédség ami megvan a nőkben.

2018. jún. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Nőkkel is jó, de valahogy azt vettem észre, mindenki próbál kötelezően a szerepben maradni. Férfi vagy, akkor tudnod kell dugni. Legalább is én volt, hogy szégyelltem megkérdezni, hogy most jó-e, jól csinálom-e, mert azt éreztem, férfiúi mivoltom miatt ezt köteles vagyok tudni és teljesíteni. És utána marad tabutéma, ami volt este. Jó is és rossz is. Azonos féllel ugyanakkor én ilyen téren jobban kijövök. Nem kell egyértelműen férfinak vagy nőnek lenni. Amihez éppen kedved van. Azon túl azt vettem észre, közben sokkal jobban megy a kommunikáció. Jó, hogy ha szeretnék, akkor érzékien, vagy vadul megdughatok valakit, vagy ha szeretném, én kapom ugyanezt. Utána meg jó dolog kibeszélni a dolgot egy sör mellett, mint egy haverral :D

22 f/bi

2020. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
37f bi, Nővel mindig eröltetett. Pasival meg valahogy sokkalta természetesebb. Én kivánom mindkét nemet, tehát se nem vagyok hetero, se nem vagyok meleg, de a pasik nálam is jobban bejönnek, főleg, hogy a női szexualitás mindig is jobban vonzott, valszeg emiatt stresszelek, amikor egy nőt kell dgni és emiatt természetes, amikor engem.
2021. febr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biszex nokent nekem mindig tobb orgazmusom van, mint ferfiakkal. Sorozatos, spriccelos.

Sose tudta ezt kihozni belolem ferfi. Jobban is nyalnak a lanyok.

jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!