Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, amikor havert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, amikor havert kerestek extrákkal, szempont hogy bi legyen az illető?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy a melegek vagy kapcsolatot vagy hook upot keresnek, illetve ha ilyen kalandokban benne vannak akkor benne vannak sok emberrel, aztán nemi betegséget elkapni sem lenne jó móka. Én viszont szívesebben haverkodnék össze valakivel, akivel egy kicsit több dolgot csinálnék mint egyéb barátaimmal.


További kérdésem, ha igen, akkor hol? Netes felületeken alig botlok bi sracba, döntő többség meleg.


26F Pest



#Bihaver
2022. jan. 24. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy
2022. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szempont.
2022. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szempont

Egyedüli szempont hogy én mindig aktív szerepben maradok

2022. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én haverkodni jobban szeretek bi srácokkal. 29F
2022. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen veled egykorú haverom, több évig.

Mióta vége lett, azóta nem találok, általában időhiány,mindenféle mondvacsinált kifogások miatt.

De ahogy olvasom,más is ezt tapasztalja .

2022. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak haverkodom egy kis extrával. Nehéz megbízható férfit találni.
2022. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel hogy én is bi vagyok (románcot nem fiúval képzelek el, míg vannak olyan részei a szexnek, amit igen is fiúval), ezért én is inkább bi-t keresek partnernek. Nem rövid kalandokat keresek viszont, hanem ha valakivel működne, inkább hosszabb távon szereznék neki/szerezne nekem örömet, mert akkor nem kéne a lehetséges betegségek miatt aggódni, szóval a haverság tartalmi részét laza keretek között képzelem el, de ha valkivel ilyen kapcsolatot ápolok, elvárnám, hogy más szexuális partnere ne legyen (illetve ez részemről is adott lenne).
2022. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mindegy, viszont biszexekkel egyszerűbb. Romeón be lehet jelölni az orientációt, általában annyi biszexet látni, mint meleget.

40es, vékony testalkatú biszex férfi vagyok, Győr. Jöhet privi, aki orálozna, de előtte feltétlen beszélgetés szükséges! Orál csak lelki szimpátia esetén. A külsőd majdnem mindegy, csak legyél józan, én az vagyok. Csak 50 alattiak érdekelnek.

2022. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!