Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok nektek is van bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek is van bi jellegű vágy a bakancslistátokon?

Figyelt kérdés

Engem pl érdekel, hogy vajon melegek közt mennyire lennék kapós. Mármint hogy értitek hogy mennyire tetszenék nekik, hisz kritikusak nagyon. Illetve egyszer hagynám hogy majd egy pasi kielégítsen de csak hogy megtudjam miben más ha pasi csinálja. Bár kérdés felállna-e ha egy srác van előttem.

Megjegyzem fiatal női ruhás srác is listás vagy pl egy thai shemale. Csak itthon ugye nincs ilyen.


Nektek mi van a listán? Mi valósult már meg és mi az ami még hiányzik?


2022. jan. 21. 00:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

-shemale

-BDSM szolgaság pasinál de anál és orál nélkül tehát csak szóbeli alázás meg ilyesmik

-fotózni ahogy szexelek vagy ahogy orálisan kényeztetnek

-Hármas szex 2 pasi 1 csaj

2022. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"forced bi" jellegű vágyam van, akár BDSM keretein belül, pl. egy domina kényszerít, hogy leszopjak vagy hosszan csókoljak egy srácot. Viszont az anál nálam sem játszik, csak "lightosabb" dolgok
2022. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nincs ilyen? Rosszlányok transzi kategória és talàlsz. Én onnan és www.eropolis.hu oldalról keféltem transzikat ;)
2022. jan. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Van. En is kivancsi lennek, hogy milyen ha pasi akarna elcsabitani. Amik izgatnak:

-Forced bi - ha vmi domina vagy vki kedvere szjaba/seggbe kene raknom...

-Shemale/sissy/cd/femboy - egy miniszoknyas, magassarkus csinos csupasz popsi lyuk. Valakibol hormonokkal, szilikon ciccekkel egy toppos ribit faragni.

-Cumcontrol/forced cum - kikotozve valaki kedvere spriccelni minel tobbet, vagy minel tovabb kesleltetve - olajjal fejve lenni egesz allo nap

-Gangbang, bukkake, gloryhole...

2022. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon nőies transz csajjal szexelnék.

Egy fiatalabb sráccal egymásnak kivernénk és oráloznánk.

2022. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akinek az én vágyam passzol is írhat.
2022. jan. 21. 09:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyaljon ki valaki, erre nagyon vágyom! Az ánuszomat.

Bukkake két pasival, rám zúdulna a szükőkút, persze úgy, hoyg leszopom mindkettőt.

Szendvicsben középen lenni, vékony farkú dugna engem hátulról, én meg az előttem levőt dugnám.

Mélytorkozzon le valaki, aki bírja, és lehetőleg nyelje le mindet. Vékony a farkam, nem nehéz. És átlaghosszú, 16 cm.

2022. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az hogy 2 bi novel szexeljek, pasi kizart !
2022. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
nekem már nem csak vágy
2022. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Dögös transzit én is megdugnék. Meg pasival szívesen kipróbálnék én is ezt-azt.


33/f

2022. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!