Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy életed meg, ha volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy életed meg, ha volt brutáljó élményed chatsex-szel vagy camezéssel?

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy milyen neműként és milyen neművel. Kapcsolatban voltatok közben és félrelépésként éltétek-e meg vagy nem. Vagy egyedül voltatok? Nekem volt egy iszonyú jó cames, dumálós cybersex élményem, de nem tudom igazán elhelyzeni az életemben. Tök jó volt, de ki tudja igazából, mi ez.

Bi ffi 32



2021. dec. 27. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Chatsex volt es jo volt nagyon
2021. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Jó volt
2021. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Király volt!!!!
2021. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Chatszex volt, 40F-ként, huszonéves nővel, és elmondása szerint orgazmust okoztam neki, csupán avval, ahogy irogattam. Azt mondta később, nem is nyúlt saját magához, először élt át így orgazmus. Cam nem volt.
2021. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
61%
chatszex volt nekem is 14 évesen egy 12 evessel
2021. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként férfival, kapcsolatban mindketten. Nem éltem meg megcsalásként.

Hasonlóan mint a #4 írja. Bár nálam nem volt az írástól orgazmus, de azt ahogy írt, legalább annyira élveztem mint amit. Még olvasnom sem kellett, elég volt ha eszembe jutott, már akkor elképesztően felizgultam, benedvesedtem. Nem igazán éreztem még annyira erős szexuális vágyat, vágyakozást.

2021. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!