Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti mennyire ítélitek meg másképpen a saját biszexualitásotokat a srácok biszexualitásától?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 08:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

32N

2021. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Vannak meleg fiú barátaim. Nagyon kedvelem őket. De asztalnál nem beszélgetünk arról hogy szexelnek, mert arra nem vagyok kíváncsi. Ők se kíváncsiak arra hogy én kivel és hogyan fekszek le.
2021. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Most már muszáj ide írnom ::)


Az "asztaltársaság" kifejezés egy METAFÓRA, egybecsúsztatott hasonlat.


Akik itt beszélgetünk, MI VAGYUNK AZ ASZTALTÁRSASÁG :)

2021. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Rossz metafóra. Ez nem egy asztaltársaság, ez a gyakori kérdések ahova ki lett írva egy kérdés, amire őszintén válaszolni kell. Őszintén kell válaszolni, nem azt amit illik.
2021. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Persze, ő gondol valamire és elvárja, hogy mi is értsük. Az asztaltársaság az egészen más, ott ilyen nem kerül szóba. Itt igen, mert ez anonim és erről szól a rovat. Itt le merem írni, hogy férfiatlan és számomra felejtős egy bi pasi.
2021. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Godaime ***** válasza:
75%

". A pasiknál férfiatlan, gusztustalannak tartom, "

Nahát, nem csak homofób, hanem egyenesen nőgyűlölő is vagy. Büszke lehetsz magadra.

2021. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkinek ment a pipa :)


Kiszálltam.

2021. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Számomra semennyivel nem másabb.
2021. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzek különbséget a saját biszexualitásom és a férfiaké közt. Annyit viszont igen hogy a férfiak maguk közt jobban "megvetik" a biszex férfiakat mint a nőket
2021. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!