Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek hetero párkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek hetero párkapcsolatban! Aki félrement kipróbálni a saját nemével megbánta később?

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából az, hogy érdemes-e kipróbálni a saját nemeddel miközben "hagyományos" párkapcsolatban vagy, hogy megszűnjön a kíváncsiság? 19/F

2021. okt. 21. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
en egy gyoker vagyok, en megcsinaltam. persze soha nem mkndtam el senkinek, sot mar szinte en is elfelejtettem
2021. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a helyzetben vagyok. Évek óta hajt a kíváncsiság, viszont ez is megcsalàs, nem tettem meg.

31F

2021. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem bántam meg. Ha akarod szívesen lennék az 1. Mert az meghatározó. Plusz szívesen mesélek mik voltak mert sajna nagyon sok olyan van amire nem gondol az ember kezdetekben. Ez akkor igazán fontos ha nem akarod hogy kiderüljön a dolog rólad.
2021. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Egyáltalán nem bántam meg. Szerencsére volt egy fix, nős haverom,akivel évekig diszkrét kapcsolatom volt. Sem ő, sem én nem bántam. Egyébként is a házasságom már akkor éppen,hogy létezett, és nem én voltam az oka...
2021. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok. Kipróbálltam. Nem bántam meg. A mostani párom már a kezdetektől tudja.
2021. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak vertem másnak de nem bántam.meg továbbra is izgat.
2021. okt. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta házasságban élek, nem hajszolom a kalandot. De, a bekukkantó lehetőséget nem utasítom el. Nem sok ilyen volt, egyiket se bántam meg.
2021. okt. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőként nem bántam meg! 49 bi csajszi
2021. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!