Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az miert van, hogy lannyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert van, hogy lannyal szeretnek komoly kapcsolatot, de neha vagyok arra hogy fiuval legyek agyba meztelenül?

Figyelt kérdés
Srac vagyok egyebkent.nem volt meg semmi fiuval, mindig baratnöim voltak es miota szakitottam egyre jobban vagyok ra hogy legyen ilyenbe reszem. ugyanakkor meg lannyal tervezek komoly kapcsolatot.
2021. okt. 9. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Mindkét nemhez vonzódsz.Nincs ebben semmi különös.
2021. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1#


egyet értek veled

2021. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy, ennyi.
2021. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Én pont ugyan így vagyok

23f

2021. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy. Ennyi! Nincs ezzel semmi baj
2021. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Hat azert azt vitatom, hogy nincs baj azzal, hogy biszexualis vagy, viszont azon csodalkozom, hogy nem vagy tisztaban azzal, hogy van ilyen. Hol eltel eddig, ember? :) Mellesleg ha mar mindketto nemhez vonzodsz, miert nem keresel fel egy melegbart? Mi bajod lehet? Smacizz nehany faszival es rajossz, hogy kell-e ez neked, vagy csak szimpla fantazia.
2021. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!