Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk ! Ki hogy keres partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ! Ki hogy keres partnert ? ( fiút vagy párt ) Kinek milyen tapasztalatai vannak ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Romeóra fel, beírom a leírásomba, hogy helyes vagyok, magas és aktív és hogy első üzenetben cserélhetünk képet (ha paraméterei alapján bejön a másik). Aztán nézem, hogy nekem kik nézték meg a profilom illetve én is böngészek a nekem vonzó kereséseknél, hogy kire lehetne írni.
2021. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Planetromeo, de lesújtóak eddig a tapasztalataim a rengeteg kamus, csúnya ember, drogos, fél várossal már szexelt, reggel regisztrált este már törli magát alak miatt. A kommunikációt meg el is lehet felejteni...
2021. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Én Szegeden élek és gyakorlatilag 1-2 nap alatt szoktam tudni partnert találni, amikor felmegyek az oldalra. De helyes, értelmes srácot is. 25 vagyok, 18-24 évesek közt keresek.
2021. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2-es:

Szegeden jobb a helyzet, meg szinte bárhol, de Pécsett... Katasztrófa az oldalon lévők nagy többsége.

2021. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Busman1978 ***** válasza:
100%

Planetromeo Szombathelyen egy vicc.

90%-a maga sem tudja mit akar (18-30), a 40 felettiek többsége írástudatlan, akaratos.

Közel 30 üzenetváltás, 3 találkozna, majd az utsó pillanatban lemondja/eltűnik. Páran csak pár hétre aktívak, aztán inaktívak hetekig/hónapokig.

További néhány indok nélkül bannol a napok óta tartó diskurzus közben.

Ehhez képest Zala és Veszprém megyékből nagyobb arányban volt értelmes figura, igaz velük találka nem nagyon volt beszédtéma. Ha vasi vagy, ennek szellemében regisztrálj oda.

2021. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vas megyében keresek 23f

20-28 között

2021. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néhány napja keresek partnert, szimpatikusak az itteni melegek, biszexek eddig (norálisan lehet kommunikálni velük, ritka kivételtől eltekintve). Csak ugye a térbeli táv a gond, ez van. Majd találok valakit. Káros szenvdélyektől mentes férfi vagyok, vékony, uni, igényeztetetés, és ha valakivel sikerül találkára menni, nem hátrálok meg. Ha korrekt az illető.
2021. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*igényegyeztetés. Ja és gyms megye.
2021. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
élőben
2022. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!