Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy ha valakinek tiniként nincs kapcsolata, nem szexelt, nincs tapasztalata a kapcsolat kialakításában, akkor később jóval nehezebb, szinte lehetetelen párt találnia?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok, mert nekem nem jött össze még semmi, és már elmúltam húsz. Azt érzem már sosem lesz senkim. Meg rossz hogy kimadtak a sulis koromból ezek. fiú vagyok
2020. szept. 18. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem , csak mondjuk kevésbé leszel gyorsan jó szerető. Én 18 és 23 közt rendszeresen szexeltem, átlag naponta legalább egyszer. És amikor szakítottunk a lánnyal akivel ezt tettem, eléggé megviselt. Évekig nem volt senkim, szóval nem... Nem függ össze. De a szexben profi lettem, bár ez hozzáállás és nem más kérdése.
2020. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de tény, hogy jóval nehezebb lesz, mivel nincsenek tapasztalataid arról, miképp kell közeledni egy nő felé. Az sem helyes, ha valaki tiniként kefél orrba-szájba, meg állandóan van valakije, ám hasznos tud lenni minden tapasztalat. 32/aggastyán F
2020. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez fordítva van. Ha valaki elkönyveli magát szerethetetlen incel örök magányosnak, azt a potenciális partnerek is megézik.


Minnél inkább besavanyodsz, megutálod a nőket, összeesküvés elméleteket meg komplexusokat gyártassz, annál kevésbé leszel vonzó a csajoknak.


Azok a pasik sikeresebbek a nőknél akik nem misztifikálják túl a dolgot, nem gondolják hogy a csajok valami idegen állatfaj, van önbecsülésük és adnak magukra.


Sokan nem randiznak mert éppen az életükben máshol van a fókusz, pl iskola, munka, család. Nincs ebben semmi.


Én is 22 évesen voltam először nővel, most vagyok 30 és pár hónapja kértem meg álmaim nőjének a kezét.

2020. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2020. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább valamiféle kiégettséget lehet összeszedni a túlzásba vitt ismerkedéstől és entyempentyemtől.

A tartós tiniszerelmek, amik például kitartanak néhány évig meg nem jelent behozhatatlan előnyt, hiszen szeretni mindenki tud :)

2020. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejben dől el.
2020. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!