Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van egy fiú aki nekem nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nekem nagyon bejön, nem olyan rég ismerem, de már az első perctől megofogott.. Elmondtam neki, hogy biszex vagyok, teljes mértékben elfogadó velem, sőt még perverzűl szoktunk is viccelődni pl.: cica, bby, meg még perverzebb dolgok..?

Figyelt kérdés

Sajnos heterónak vallja magát, bár .. én megiscsak valahogy azt akarnám elérni, hogy biszex legyen Help.. Lehet valahogy "Hetero" fiuból biszexet csinálni?

Ő 18

Én 18



2021. júl. 15. 07:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Kitartás! Még nem vesztettél semmit.

Lehet egy jó szituáció is meghozza a kedvét hozzád.

2021. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj! Ha már azt mondta, hogy őt nem zavarja, akkor az már valamit jelent!:)
2021. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene egy heteró férfiból biszexet csinálni? Ugyanúgy elkene azt is fogadni hogy hetero 😩
2021. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13. én elfogadom nem azzal van a bajom, hanem azzal hogy nagyon bejön...
2021. júl. 15. 20:35
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
De ha hetero akkor úgyse lesz semmi hiába jön be 😃
2021. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

Mit reagál rá, ha gyengéden megérinted? Ne nyúlj be neki, mert megriad, hanem néha egy másodpercre, megértőleg simítsd meg a vállát, máskor a tarkóját, és ha nem elutasító, akkor lépj tovább, apránként, pl ruhán át a fenekét simítsd meg. Néha, lopva, amikor más nem lát titeket, gyengéden puszild meg az arcát. Ha még mindig nem akadt ki, akkor szájpuszi. Onnan meg nincs megállás. :)

Ha elutasító, akkor törődj bele.

2021. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Annyira gusztustalan, hogy heterot melegge vagy biszexxe akartok tenni titeket el kell fogadni de fordítva ez már nem működik ahogy olvasom 😓
2021. júl. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
#17 Még jó hogy állítólag mindenki bisex!:)
2021. júl. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom dehogyis 😃

De az ilyen megjegyzések után kezdem megérteni azokat akik provokációnak hívják, én személy szerint a büdös életben nem hagynám, hogy egy azonos nemű hozzámérjen már a gondolatától is undorodom.

Komolyan nem értem miért kell mindenkire ráerőltetni ezt, keressetek a saját fajtátokból pasit vagy ha leszbikus az illető akkor lányt de a heterókat miért nem lehet békén hagyni és miért kell csábitgatni őket? Nevetséges 😃

Elfogadás így úgy de ti semmit nem tudtok elfogadni na itt kezdődik a probléma

2021. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen partnert és szituáció függő a dolog.


Arra gondolok, hogy bizonyosan van minden heteró életében olyan (Ha nem neurotikus) hogy egy pasi valamiért még is csak bejön neki :)


De mivel férfiról van szó, leszopni biztosan könnyebben hagyja magát :)

2021. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!