Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok ti belemennétek egy hármasba egy olyan fiú-lány párral, ahol mindkét fél bejön nektek?

Figyelt kérdés
Mi egy ilyen fiatal pár vagyunk, akik ilyeneken gondolkodnak és valamikor majd szeretnénk megvalósítani.

2021. jún. 3. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván.

Ki menne bele hármasba úgy, hogy valamelyik nem jön be?

Szerintem a legtöbb ember csak olyanokkal szexel, akik bejönnek szimpatikusak, tetszenek, stb.

2021. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Én ismerek olyan bi lányt ismerősi körből, aki nem menne bele, mert furcsa neki egy ilyen hármas szituáció. Szóval csak külön-külön esetleg.
2021. jún. 3. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon bejönne mindkettő akkor igen. De amúgy biszex lány létemre engem sem vonz különösebben a hármas. Max ha adódna ilyen lehetőség akkor kipróbálnám, de csak úgy ha én vagyok a harmadik fél, ha párkapcsolatban vagyok olyankor biztos nem mennék bele, nem bírnám elviselni hogy a páromhoz más érjen.
2021. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, és bi. Van pasim, szoktam olykor csajokkal is, de messze a legélvezetesebb a kettő együtt.
2021. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Örülök neki, hogy vannak, akik még így gondolják. Azt vettem észre, hogy ez a kevésbé gyakoribb vagy lehetséges egy lány elsőre úgy van vele, hogy alapból nem csinálna ilyesmi, de ha már megismerkedik egy párral, akiket megkedvel, akkor elgondolkodik rajta, majd azt mondja, hogy igen. Persze lehet nincs igazam.
2021. jún. 3. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán

32N

2021. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és NAGYON unom, hogy amint megtudja valaki (elsősorban hetero fiúk), hogy biszex vagyok, egyből azzal jön, hogy “akkor te benne lennél egy hármasban?”, mintha ez magától értetődő lenne.

Szóval NEM mindenki lenne benne ebben, szóval semmiképp se erőltessétek, és NE ezzel indítsatok, ha valakiről kiderül, hogy bi.

Egyébként nem ítélek el senkit, aki hármasozik, csak már irritál ez a dolog, úgyhogy ki kellett írnom magamból. :D

2021. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én erről már többször fantáziáltam és sokan szerették volna már, ha betársulok hozzájuk. Soha nem mertem eljutni a kipróbálásig, és már több helyen is válaszoltam itt is hasonló kérdések alatt az okokról: ha én vagyok az idegen harmadik egy pár mellett, kiszolgáltatott helyzet. Köztük szerelem meg bizalom van, én hogy illeszkednék hozzájuk teljesen ismeretlenül? Nekik összehasonlíthatatlanul jobb, ők egy egység, persze hogy szívesen vennének egy harmadikat.
2022. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele, tényleg max csak külön-külön, de úgy nagy örömmel :D
2022. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!