Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van egy fiú aki nekem nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nekem nagyon bejön, nem olyan rég ismerem, de már az első perctől megofogott.. Elmondtam neki, hogy biszex vagyok, teljes mértékben elfogadó velem, sőt még perverzűl szoktunk is viccelődni pl.: cica, bby, meg még perverzebb dolgok..?

Figyelt kérdés

Sajnos heterónak vallja magát, bár .. én megiscsak valahogy azt akarnám elérni, hogy biszex legyen Help.. Lehet valahogy "Hetero" fiuból biszexet csinálni?

Ő 18

Én 18



2021. júl. 15. 07:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ugranod kéne egy fejest a krokodilok közé. Ha túléled akkor biszex lesz.
2021. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Keress inkább egy meleg srácot. Mi is szoktunk így poénkodni a közeli haverjaimmal, mégsem gondolunk bele többet a dologba.

Annál meg nincs rosszabb, mikor vágysz valaki után, de nem kaphatod meg. Én megszakítanám vele a kapcsolatot.

2021. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nagyon kedves haha
2021. júl. 15. 07:18
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Akkor fogalmazok csúnyábban, ha már haha. Miért akarsz b*zulni egy egészséges hetero emberrel, nem vagytok így is elegen melegek? Folyamatosan az jön az emberrel szembe, hogy elfogadás, de ez nem elég ez már, hetero emberrel is ki akarsz kezdeni?
2021. júl. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
haha, majd érezd egyszer a saját bőrödön, hogy milyen érzés és akkor megérted.
2021. júl. 15. 07:26
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerencsére én ezt nem fogom érezni.

Miért nem kérdezel rá őszintén a dologra? Maximum elhajt, ennél rosszabb nem történhet.

2021. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
már rákérdeztem, sőt már aztis elmondtam, hogy bejön nekem, annyit mondott, hogy őt nem zavarja
2021. júl. 15. 07:32
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Lehet,hogy van benne egy kicsi kíváncsiság. Saját magadnak ártassz ha reménykedett, bár tudom milyen néha én is beleesem ebbe a hibába.
2021. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
A kötekedők a leszbi kategóriába is átmennek ekézni??
2021. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nemtudok nem reménykedni nemtudom miért ://
2021. júl. 15. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!