Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha nagyon tetszik a női test...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon tetszik a női test is,de csak férfival volt eddig kapcsolatom akkor elképzelhető,hogy valójában biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Bnőimet megnézem ha van rá alkalmam,filmeken is inkább a lányok teste érdekel.23/L
2021. ápr. 22. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető.
2021. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak fantázia! Amíg bele nem fogsz addig úgy sem tudod meg! Lehet soha nem bírod magad rá venni, de az lehet hogy teljesen természetes lesz!
2021. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kísérletezz, ha van alkalmad rá, próbálj ki dolgokat, és kiderül.
2021. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár ennyire egyszerű lenne,de nem ez. :)Honnan tudnám,hogy egy másik lány is hasonlóan gondolkodik?Van bennem vágy,pedig a férfiakat szeretem alapból.Sokat gondolkodtam már ezen,de annyira tabu ez a téma ,hogy soha nem mondanám el senkinek sem.
2021. ápr. 22. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor marad csak vágy, ilyen egyszerű.

bár nemsokára lehet menni inni, majd őszintébb leszel

2021. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor vagy biszexuális ha el tudod képzelni a csókot, szexet lányokkal is. Ha ezek megvannak akkor 99 százalék, ha meg kipróbálod és élvezed akkor 100 százalék. Ne gondold hogy annyira tabu ez a téma. A te korosztályod az egyik legelfogadóbb. Tudom mert én is 22 vagyok és én is biszex. 18 évesen kezdtem elfogadni, ma már nem titok. Sok barátnőmnek annyi volt a reakciója hogy az jó mert ők is azok. De hetero barátnőim is teljesen elfogadnak. Volt egy-kettő aki jobban homofób volt, de ők is nagyjából megbékéltek velem, attól még barátjuknak tartanak. Különösebben nem zavar ez senkit, pláne a lányoknál.

De nem muszáj felvállalni ha nem akarod, meg ameddig nem fix nem is ajánlom. Esetleg ha van egy nagyon közeli barátnőd, akkor neki lehet, azért jó érzés beszélni valakivel.

Ismerkedni most sajnos nagyon nem lehet, max társkereső. Nem vírusos időszakban pesten van néhány melegbarát hely, meg különböző meleg bulik.

2021. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint * pláne ha egy lány biszex nem zavar senkit. A fiúkkal kicsit elítélőbbek sajnos.
2021. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Hálistennek manapság már egyre elfogadottabb a biszexualitás. A másik pedig hogy ennyiből nem derül ki hogy bi vagy vagy sem. A való életbeni érintkezés az is teljesen más mint fantáziálni, megnézni az embert.

Mert pl én is fantáziáltam már arról hogy milyen lehet egy másik srácnak megfogni a farkát főleg ha nagyobb mint az enyém DE való életben lehet undorodnék tőle. Nem tudni. És tök mindegy hogy mi vagy a lényeg hogy te élvezd.

2021. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!