Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire komolyanvehető, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire komolyanvehető, ha valaki 18 évesen biszexuálisnak vallja magát, de még csak nem is csókolózott senkivel?

Figyelt kérdés
Állítólag hat éve biztos ebben
2021. ápr. 18. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem komolyan vehető. A legtöbb hetero nem csókolózott azonos neművel, mégis tudja, hogy hetero.
2021. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb biszexuális, vagy hetero nem is akar és nem fog saját nemével csókolózni.

Minden mást igen....de a csók az tabu..:)

2021. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen már tudtam, de előtte is kapizsgáltam.
2021. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
100%
Mennyire vehető komolyan, ha valaki 18 évesen heteroszexuálisnak vallja magát, de még csak nem is csókolózott senkivel?
2021. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan. A szexualitás vagy irányultság az a vágyról szól, nem arról, hogy aqz illető mit tett vagy mint pipált ki élőben. Azt el tudja dönteni szexuális érintekzés nélkül is mindenki, hogy a másik - legyen az fiú vagy lány- vonza e őt, felzgatja e, vágyik e az érintésére, kivánatosnak találja e a testét, vágyat ébreszt e benne, jólesne e megcsókolni vagy ugye pont nem stb...


Ahogy azok a fiatal srácok is tudják, hogy tetszik nekik a punci és jó lenne megkapni, akik még sosem voltak a közelében! :) Őket is komolyan vesszük és tudjuk, hogy csajt akarnak.

2021. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem. Elsosorban nem ez a lenyeg neki.

Jojjon ossze valakivel es probalja ki.

Ambar en bi vagyok de egy ferfival nem tudnek ilyet elkepzelni csak lannyal.

Fiuval csak.akkor ha fiatal es vekony es megszeretem es hosszabb tavon gondolkozik.

De ahhoz ido kell nekem.

2021. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!