Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » „Heteroszexuális” F-ként F-el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

„Heteroszexuális” F-ként F-el kipróbálnám, de félek a betegségektől, sztereotípiáktól stb. Ezt hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Esetleg hol lehet párokhoz becsatlakozni?

2021. márc. 22. 18:13
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy mindegy, hogy minek hívom magam. Csak sok előítéletet hallgattam és valamin nem tudok túllépni, a legnagyobb sajnálatomra pl. betegségek. Pedig nem ítélem őket el.
2021. márc. 22. 18:51
 12/28 anonim ***** válasza:
73%

Te is tudod hogy nem ugyanaz elszívni egy szál cigit, meg arra vágyni hogy lesz*pj egy farkat vagy lesz*opjon egy pasi, vagy megdugjátok egymást egy másik pasival. Aki ilyenre vágyik az hogy lenne hetero?

Kérdező, biszexek is élhetnek hetero párkapcsolatban, ha nővel vagy akkor az egy hetero párkapcsolat. De te biszex vagy.

2021. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom azért úgy voltam, hogy embernek van 100 fantáziája, amiből legfeljebb 50-et akar megélni, s ez is ilyen, csak nem tudom melyik 50
2021. márc. 22. 19:00
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem mit kell pörögni azon hogy a kérdező hetero, homo, vagy bi. Minek bekategorizálni mindent?
2021. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ezt ilyen skálán kéne megadni elvileg van ilyen skála, szóval erre kéne valami mérőszám, ha mindenképpen kell kategória, az lmbtq kevés erre, több betű meg nevetséges lenne már.
2021. márc. 22. 19:04
 16/28 A kérdező kommentje:
Gondoltam idézőjellel jelzem, hogy enyhe bi vagy gyenge heteró, nem tudtam ezen akadunk fennt.
2021. márc. 22. 19:05
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Jah mert ha nővel kalandozol akkor minden oké, és nincs betegség ugye?
2021. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Igazából senki nem pörögne a kérdező szexualitásán ha nem úgy kezdi hogy heteroszexuális férfiként...

Enyhe bi vagy bi kiváncsi elfogadhatóbb ha mindenképp kell valami címke.

2021. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt biszex kalandom, ezért kíváncsi heteroként határoztam meg magam, de akkor legyen bi, bár lehet élesben visszafordulnék, akkor meg mi vagyok?
2021. márc. 22. 19:09
 20/28 anonim ***** válasza:
46%
A buzernyákok körében a leggyakoribb a nemi betegség. Jó esély van rá hogy elkapd. Mert hogy szopatáshoz nem lesz gumi az biztos.
2021. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!