Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » „Heteroszexuális” F-ként F-el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

„Heteroszexuális” F-ként F-el kipróbálnám, de félek a betegségektől, sztereotípiáktól stb. Ezt hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Esetleg hol lehet párokhoz becsatlakozni?

2021. márc. 22. 18:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Innen már nincs mentség, meleg vagy!
2021. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem mentséget akarok, hanem kipróbálni.
2021. márc. 22. 18:20
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Jogos az idézőjel, mert nem hetero vagy hanem biszex, csak még elsőalkalmas. Milyen sztereotípiák??? Kell tudnia a környezetednek róla? Nem! Akkor meg nincs semmilyen szterotipia. STD-t meg pont olyan eséllyel kapsz el mint hetero kapcsolatban ha nem védekezel.

Hogy hol találsz... hát ez már fogósabb kérdés. Szexmozik (de ott nem párok vannak inkább meleg/bi pasik), meleg szauna (dettó), swinger (de ott meg többségében hetero párok), vagy a netről próbálkozol (nem lesz egyszerű manőver).

2021. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
HIV fertőzés mennyire gyakori?
2021. márc. 22. 18:21
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Még én se próbáltam sose fiúval, szintén tartok kicsit a betegségektől.
2021. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%
jaj nekem, első alkalmas biszex, minden nap kell olvasni ekkora marhaságot? akkor lesz majd biszex ha majd az első alkalom után eldönti, hogy bejött e neki, nyilván kíváncsiságból kavarna sráccal, aztán ha tetszett neki a dolog és folytatja, na akkor lehet megbélyegezni azzal, hogy biszex
2021. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 A vágyaid határozzák meg a szexuális irányultságodat, nem az hogy mit próbáltál vagy mit nem. Egyébként meg nem megbélyegzés, speciel toleráns vagyok, de egy álságos dolog a "hetero kiváncsi" kifejezés. Azok mondják akik nem tudják saját magukat elfogadni, harcban állnak a saját vágyaikkal. Márpedig ha magaddal háborúzol abban a csatában csak veszíthetsz. Inkább mondja ki nyíltan az ember köntörfalazás nélkül (legalább saját magának): biszex és kész.
2021. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Mindenki elgondolkodhat dolgokon, ettől még élhet szabályos heteroszexuális kapcsolatban is.
2021. márc. 22. 18:46
 9/28 anonim ***** válasza:
19%

#8, ne hallgass más hülyeségére, ha te heteronak vallod magad, akkor az vagy

#7, mit kell elfogadni? azt hogy kíváncsi? tudod a legtöbb ember kíváncsi pár dologra, én pl kíváncsiságból elszívtam egy szál cigit, de mégsem vagyok bagós, erről ennyit

2021. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
enis kivancsi voltam, cserebe hpv-t kaptam... ovatosan
2021. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!