Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mihez kezdjek? Hasonló szitu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Hasonló szitu valakinél? Mit ajánlotok,mi lehet a jó döntés?

Figyelt kérdés

22 éves,alapvetően akív beállítottságú srác vagyok.

Találtam egy sportos,fiatal srácot,akivel lehetne alkalmi.

Azonban egyetlen egy bibi van: ő is szeretné adni az anált.

Iszonyatosan egy hullámhosszon vagyunk,jókat tudunk dumálni,úgyhogy irtózatosan jó a hangulat kettőnk között.

Azonban nagyon vacilálok azon,hogy most feladjam az "elveimet",avagy hogy a "fenekem tabu",vagy ne.

Jól néz ki a srác,irtózatosan kívánom,de nem tudom mit tegyek.

Abban egyeztünk ki,hogy ha belemegyek akkor lehetek én először az adó fél.

Mit tegyek?

Játszadozni nem szeretnék vele,ugyanis rendes srác.

Két lehetőség áll fent:

1. Talizunk és megy az anál oda-vissza.

2. Lemondom az egészet,mert az egész csak akkor jön össze,ha ő is adhatja.


Tulajdonképpen félek,mint atom,és nem tudom mit tegyek.



2021. márc. 16. 11:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Én azt mondom, hogy ezt engedd el.

Ahol már félsz, meg gondolkoznod, mérlegelned kell, az már rég rossz. Főleg első alkalomnak.

2021. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel alacsonyabb rendű.
2021. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sandrisbp ***** válasza:
Szerintem, ha egy hullámhosszon vagytok, mindig meg lehet találni, mi az a közös nevező, ami mindkettő félnek jó, kielégítő, és senkinek se kell olyat vállalnia, amit nem akar. Pl. ha csak kölcsönös orálig mentek, az a barátodnak vagy neked túl kevés lenne, annyi a dugás a fontos? Ha nagyon fontos a dugás aktív oldalon valamelyikőtöknek, vagy mindkettőtöknek, szerintem menj bele, hogy ő is aktívkodjon - ha kellően óvatosak vagytok elsőre ls vigyéztok egymásra, még az is lehet, hogy végül élvezni is fogod. Kevesebb BIZTOSAN nem leszel tőle.
2021. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 sandrisbp ***** válasza:
Bocs, " annyi a dugás a fontos?" = "annyira fontos a dugás?" akart lenni!!! (előző)
2021. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!