Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mihez kezdjek? Hasonló szitu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Hasonló szitu valakinél? Mit ajánlotok,mi lehet a jó döntés?

Figyelt kérdés

22 éves,alapvetően akív beállítottságú srác vagyok.

Találtam egy sportos,fiatal srácot,akivel lehetne alkalmi.

Azonban egyetlen egy bibi van: ő is szeretné adni az anált.

Iszonyatosan egy hullámhosszon vagyunk,jókat tudunk dumálni,úgyhogy irtózatosan jó a hangulat kettőnk között.

Azonban nagyon vacilálok azon,hogy most feladjam az "elveimet",avagy hogy a "fenekem tabu",vagy ne.

Jól néz ki a srác,irtózatosan kívánom,de nem tudom mit tegyek.

Abban egyeztünk ki,hogy ha belemegyek akkor lehetek én először az adó fél.

Mit tegyek?

Játszadozni nem szeretnék vele,ugyanis rendes srác.

Két lehetőség áll fent:

1. Talizunk és megy az anál oda-vissza.

2. Lemondom az egészet,mert az egész csak akkor jön össze,ha ő is adhatja.


Tulajdonképpen félek,mint atom,és nem tudom mit tegyek.



2021. márc. 16. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
és mi az amitől félsz?
2021. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

A jó szex úgy működik szerintem ha mindkettő fél arra fókuszál hogy a másiknak minél jobb legyen. Én legalábbis ilyenre törekszem.

Azt neked kell eldönteni, hogy az anált kapni olyan kompromisszum lenne ami túl nagy áldozat a részedről, vagy megéri egy ilyen ideális partner kedvéért.

Ez persze csak az én szubjektív véleményem és a döntésben nem biztos, hogy segített. :)

2021. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
mire gondolsz ilyenkor, mit éreznél ha dugná a segged? hogyan képzeled el az érzést?
2021. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2: viszont, ha ilyen (bármilyen) kikötései, feltételei vannak, biztos, hogy ő az ideális partner?
2021. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok.

#4-es, jogos a kérdésed.

Én csak az alapján feltételeztem, amit a kérdező leírt róla.

2021. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen,én is ezen gondolkodom,hogy ő e az ideális partner.

Mitől félek?

Nem fog fájni? Nem leszek alacsonyabb rendű azután,hogy egy srác megtöm hátulról? Elég para...

2021. márc. 16. 17:46
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
A szex akkor jó, ha nincs benne kényszer. Azt kell, és azt szabad csinálni, ami mindkét félnek jó. Az, ha csak azzal a feltétellel hajlandó bármit csinálni, ha olyasmit tehet veled, amitől te zsigerből irtózol, akkor hagyni kell a francba az egészet.
2021. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy nem ő a megfelelő partner, de azért egy valamit megkérdeznék.

Ha te szexelsz valakivel (mint aktív), szerinted utána a partnered alacsonyabb rendű lesz?

2021. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8


Egyáltalán nem. Csak utána nem tudom más érzés lesz e,nem gondolom e magam lejjebb másnál,hogy engem hátulról megraktak.

Ehj de nem tudom mit tegyel...


#7


Igazad lehet.

Van még egy kis időm,gondolkodom.

2021. márc. 16. 17:51
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha finoman csináljátok az anális szexet megfelelően síkosítva az elején lehet hogy kellemetlen, de lehet élvezhető, alacsonyabb rendű még nem leszel tőle, pláne ha kölcsönös. Sokan irigyelnének egy ilyen kapcsolatért.

Első voltam.

2021. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!