Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok?? Teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok?? Teljesen össze vagyok zavarodva. (hosszabban odalent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van már fent de a legtöbb amit találtam, inkább csak úgy általánosságban ír szóval gondoltam leírom pontosabban. Kicsit hosszú lesz, kérlek olvassátok végig! Először is le szeretném szögezni hogy fiatal vagyok kb a tini éveim közepén szóval szerintem is lehetséges hogy csak valami múló kamaszdolog ahogy mondani szokás, de ettől függetlenül nem szeretnék így totál bizonytalanságban arra várni hogy vajon elmúlik-e vagy sem. A helyzet a következő: Lány vagyok, és legalább három éve vannak gondolataim arról hogy lehet hogy a lányok is bejönnek. Eddig mindig csak fiú nagy-szerelmeim voltak de két éve az egyik barátnőmmel kicsit közelebb kerültünk egymással egy nyári táborban ahol játékból megcsókoltuk egymást (csak egy szájrapuszi volt de nekem sokat jelentett) és aztán párszor ottaludtam nála ahol szintén játékból de folytattuk és úgy tűnt hogy ő is élvezi, néha poénkodott is azzal hogy ,,majd megyünk ismét randizni", de nem tudom mennyire gondolta komolyan és ez mai napig nagyon bánt. Ő volt eddig az egyetlen,, hús-vér" lány akivel ilyesmi történt de azóta nem tudom kiverni a témát és őt se a fejemből. Ha csak úgy hétköznap valamikor felteszem magamnak a kérdést hogy vajon kikhez is vonzódom inkább mondanám a fiúkat viszont ha épp felizgultam vagy csak fantáziálok akkor sokkal gyakrabban gondolok lányokra. Van egy srác ideálom, jelenleg ő a,, nagy-szerelmem" (mellesleg belsőre neki is vannak elég feminin vonásai, de ez lehet már csak ízlés kérdése) ha fiúkról fantáziálok akkor úgy érzem jelenleg csak ő jöhet szóba, viszont ha lányokról akkor csak úgy általánosságban gondolkodom viszont sokkal több alternatívát el tudok képzelni. Mégis a hétköznapokban sokkal inkább gondolok magamra heteróként és hogy,, majd csak elmúlik", viszont ha esténként magamban fantáziálok vagy erről a témáról olvasok akkor sokkal inkább a lányok felé hajlok. Totál zűrzavaros az egész, és nehéz objektíven néznem a dolgot, nem tudom eldönteni hogy azért gondolok alaphelyzetben többet a fiúkra mert csak egy kíváncsi heteró vagyok, vagy mert egész eddig abban nőttem fel hogy ez a normális, annak ellenére hogy a lányokhoz is vonzódom. Az is eszembe jutott hogy mi van ha csak annyira vágyom egy kapcsolatra hogy már az se számít milyen nemű az illető. Lehet ezek hülye gondolatok de nem tudok mit kezdeni magammal, mindkét nemmel eltudnék képzelni és szeretnék is szexuális- és párkapcsolatot is, ha arányosan nézem, kb ugyanannyi fiúra mondom azt hogy "na vele összejönnék is jönnék, nem csak jól néz ki" mint lányra. Tudom, valószínű hogy csak a hormonok de nagyon elveszettnek érzem magam és az is segítene ha csak ki tudnám mondani hogy mi a helyzet, mégsem tudom eldönteni mert egyszer heterónak érzem magam, egyszer sokkal inkább biszexnek. Nagyon köszönöm mindenkinek aki végigolvasta a kisregényemet, ti mit gondoltok, mi lehet a helyzet, kikhez vonzódok valójában? Illetve van valami tanácsotok mit lehet tenni ebben a helyzetben, plusz hogy hogy tisztázzam le magamban a dolgot?

2021. márc. 15. 01:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
jaj istenem, megint egyből biszex, miért lenne az, majd az lesz ha valami érdemit is csinált lánnyal, egy csók az nem jelent semmit, ahogy írtad fiatal vagy még, az teljesen természetes dolog, hogy fiatal korban az ember kíváncsi a másik nemre is, a hormonok is közbe szólnak az fix, nem kell egyből másra hallgatni, attól, hogy azt mondják, hogy biszex vagy az még nem jelenti azt, hogy tényleg az agy e, ezt csak te magad tudod eldönteni, ne engedd, hogy mások befolyásoljanak ebben
2021. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11-nek totál igaza van.

Ez max. majd a kamaszkor után áll be véglegesen.

2021. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sandrisbp ***** válasza:

1. Alapvetően van benned biszex hajlam, de valamilyen szinten az emberek nagy részében van.

2. Amíg nincsenek valós szexuális (a csók vagy pláne a szájrapuszi az szép, de azért az még nem szex) tapasztalataid mindkét nemmel, nem fogod tudni eldönteni te magad se, hogy mi is valójában a szexuális orientációd.

3. És ha romantikus alkat vagy (nekem úgy tűnik a "kisregényedből"), és találkozol egyszer majd valakivel, akibe igazán szerelmes leszel (legyen ő akár fiú, akár lány), még az is lehet, hogy az alapvetően bi irányultságod ellenére utána cselekedeteidben kitartasz annál a szexuális orientációnál, amit az ő neme diktál.

4. Akárhogy is lesz, ne félj élni, és hagyd, hogy megtörténjen.

2021. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyi.. Azt senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy ez vajon elmúlik-e vagy így marad, szerintem ne stresszelj ezen, csináld ami jól esik és ne tartsd magadban a vágyaidat, amit végül valamilyen gátlás miatt elfojtasz, az egy kicsit mindig mardosni fog belülről. Nyilvánvaló hogy van benned némi biszex hajlam, de azért egy csók még édes kevés, hogy el tudd dönteni tényleg bejön-e ez neked, vagy inkább csak fantázia szintjén izgat a dolog. Fiatal vagy még, kísérletezz, ha meg egyszer találsz valakit akivel tényleg összepasszoltok, hidd el rá sem fogsz tudni nézni utána senki másra, addig meg felesleges aggódnod ezen, biszexnek lenni csak annyit jelent hogy több potenciális jelölt közül válogathatsz. Ha meg tényleg annyira nem hagy nyugodni a téma, akkor érdemes lenne elbeszélgetned erről egy szakemberrel, sokat tud segíteni egy olyan külső szemlélő véleménye aki tényleg ért is a témához és nem csak a saját személyes véleményét próbálja ráderőltetni, hátha tud neked valami okosat mondani.
2021. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!