Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek valami gond van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valami gond van velem vagy csak a bezártság teszi ezt?

Figyelt kérdés
Az egész sztorinak az előzményei voltak azok hogy én rendkívül szerettem volna egy barátnőt és ezért bármit megtettem volna, ezért is sokan megutáltak hiszen nagyon sok lányra írtam rá ismerkedés gyanánt és volt pár ami össze is jött de később szakítottunk majd jött az első karantén és volt egy lány akibe szerelmes voltam majd két hét után otthagyott és azóta csak bajom volt a lányokkal. Kihasználtak, kinevettek, átvertek és ez miatt meg a bezártság okozta dolgok miatt kb semennyi önbizalmam nem maradt és már amikor sokszor egyedül voltam elkezdtem kisebb hülyeségeken gondolkodni majd egyik este jött a gondolat hogy lehet a fiúkhoz is vonzódom? Azután napokig és hetekig szarul voltam mert egyszerűen nem tudtam elfogadni azt a gondolatot hogy ez velem megtörténhet és volt amikor elmúlt majd újra visszajött és már őszintén nemtudom hogy most melyik nemhez vonzódom ilyenkor amikor rám jönnek az ilyen gondolatok de jól tudom hogy a lányokat szeretem csak utána jön egy kétely ami az ellenkezőjét mondja és ilyenkor már elhiszem hogy a lányokat nem is szeretem és ez a gondolat iszonyatosan megrémít és nem akarom. Közben utána néztem pár dolognak és ez a gondolat lehet a kényszer betegség tünetei is de őszintén már nem igazán tudom hogy mivan velem. Esetleg valaki tudna ezzel kapcsolatban segíteni?

2021. febr. 9. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#9, mit pampogsz? attól, hogy el van keresedve, és ilyen marhaságon töri az agyát, attól még lehet hetero
2021. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia, megkézdezhetem hogy már jobban vagy e? Én velem pont ez a helyzet már két hete és ez a gondolat már lassan felemészt...
2021. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jobban lenni már jobban vagyok de még teljesen ez sem tűnt el még. És teljesen tudom hogy milyen ez az érzés hiszen nagyon sokszor már átéltem de eddig én megpróbáltam azt hogy eltereljem a figyelmemet azzal hogy azt csinálok ami feltölt, beszélek erről azoknak akik fontosak nekem és megpróbálni egy étkézláb kapcsolatot kiépíteni egy olyan lánnyal akibe már évek óta szerelmes vagyok de sokszor ez is megkérdőjeleződik. Javaslom hogy fordulj segítségért a barátaidhoz vagy szakemberhez és ne aggódj hiszen ezzel az érzéssel nem vagy egyedül
2021. márc. 4. 23:36
 14/14 sandrisbp ***** válasza:
Szerintem spekulatív úton sosem fogod megtudni, mi is a szexuális orientációd.... szerintem olyan pasi nincs, akinek valamikor élete során ne lettek volna tétova biszex gondolatai, csak hát a társadalmi normák miatt a kiskamaszkor vége után ezeket egyre inkább elfojtja a legtöbb srác. És ha jön az első pár sikeres csajozás, hetero kapcsolat, akkor a dolog a legtöbbször lekerül a napirendről (jó időre, vagy végleg - ki tudja? nézd meg itt az oldalon az 55 évesen a témát kóstolgató apukákat) - de ez az esetek nagy részében egyáltalán nem jelenti azt, hogy ha másként alakultak volna dolgok, az illető ne lett volna képes jól érezni magát a saját nemével is. Hiszen a vizsgálatok szerint elég kevesen vannak ténylegesen a Kinsey-skála két végpontján! Nem tudom te hogy vagy vele, de én pl. a szexben sok mindenről egyáltalán nem tudtam előre, az előzetes elképzeléseim alapján megítélni, hogy valójában az nekem milyen érzés lesz, szeretni fogom-e, és ha igen, mennyire.... szerintem ahhoz., hogy ezt valóban tudd, ki kell próbálnod legalább az alapvető dolgokat mindkét nemmel. És nem kell attól félned, hogy mondjuk attól, ha egy pasi leszop, máris homo vagy biszex leszel... ez nem így megy, semmi drámai változás egy-két élménytől nem lesz. De segít arra, hogy rátalálj a saját utadra. És még az se biztos, hogy ha nem fogod tudni igazán élvezni, akkor már biztos hetero vagy. Én pl. az első pár fiús alkalmat nem igazán élveztem, bár határozottan volt bennem vágy a "dolog" iránt, de nem tudtam, honnan akasszak le hozzá partnert, és ezért az első pár alkalommal mindig olyan srácokkal jöttem össze, akik rám mozdultak, de nem tetszettek eléggé - és így az együttlét velük elég negatív, vagy legalábbis nagyon vegyes élmény volt. De arra azért ráébresztett, hogy azért nem tudtam fiúval (is) igazán élvezni a szexet, mert nem volt megfelelő a partner, nem tetszett eléggé.... és később, nekem való partnerrel aztán minden a helyére került.
2021. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!