Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek valami gond van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valami gond van velem vagy csak a bezártság teszi ezt?

Figyelt kérdés
Az egész sztorinak az előzményei voltak azok hogy én rendkívül szerettem volna egy barátnőt és ezért bármit megtettem volna, ezért is sokan megutáltak hiszen nagyon sok lányra írtam rá ismerkedés gyanánt és volt pár ami össze is jött de később szakítottunk majd jött az első karantén és volt egy lány akibe szerelmes voltam majd két hét után otthagyott és azóta csak bajom volt a lányokkal. Kihasználtak, kinevettek, átvertek és ez miatt meg a bezártság okozta dolgok miatt kb semennyi önbizalmam nem maradt és már amikor sokszor egyedül voltam elkezdtem kisebb hülyeségeken gondolkodni majd egyik este jött a gondolat hogy lehet a fiúkhoz is vonzódom? Azután napokig és hetekig szarul voltam mert egyszerűen nem tudtam elfogadni azt a gondolatot hogy ez velem megtörténhet és volt amikor elmúlt majd újra visszajött és már őszintén nemtudom hogy most melyik nemhez vonzódom ilyenkor amikor rám jönnek az ilyen gondolatok de jól tudom hogy a lányokat szeretem csak utána jön egy kétely ami az ellenkezőjét mondja és ilyenkor már elhiszem hogy a lányokat nem is szeretem és ez a gondolat iszonyatosan megrémít és nem akarom. Közben utána néztem pár dolognak és ez a gondolat lehet a kényszer betegség tünetei is de őszintén már nem igazán tudom hogy mivan velem. Esetleg valaki tudna ezzel kapcsolatban segíteni?

2021. febr. 9. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Fiatal vagy te még ahhoz, hogy unalomból/csalódottságból biszex legyél. Kicsit több (ki)tartás kellene beléd, elvégre férfi vagy!
2021. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak azért kezdted ezt érezni, mert nőkkel nem jött össze, ahogy a mondás tartja ha nincs ló jó a szamár is, de ezért felesleges átpártolnod a fiúkhoz, vége lesz egyszer ennek is aztán mehetsz csajozni, addig meg bírd ki
2021. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztetted az önbizalmadat, ha találtál volna egy olyan lányt, aki megfelel neked, akkor eszedbe sem jutott volna ez a gondolat.
2021. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm ezeket a kommenteket csak így mostanában amikor önkielégítésre kerül sor akkor sokkal nehezebben megy mint eddig a lányoknál na meg tegnap volt hogy franc se tudja hogy de nekiálltam transzneműeket nézegetni és ez miatt is kicsit megrémültem hogy az vagyok. Meg ugye hogy attól is tartok hogy mivan ha összejön egy csajjal de utána ha megcsókolom vagy szexre kerülne a sor akkor nem fogom élvezni és hát igen
2021. febr. 9. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy kérdező ?

Szerintem ez a bezártság miatt van, ezer hülyeségre gondol ilyenkor az ember, aminek semmilyen reális alapja nincsen.

2021. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, hamarosan 18
2021. febr. 9. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Akkor meg főleg nincs miért aggódnod, dolgoznak a hormonjaid. Volt gimiben egy fiú osztálytársam, én már akkor nyíltan bi voltam, és miután ezer csaj utasította vissza, majdnem sírva mondta nekem, hogy nem tudja meleg-e. Tudtam, hogy nem az, de ő utána évekig ezen volt, hogy mi van ha meleg, lépni sosem lépett, kivárt.

Azóta már lassan négy éve kapcsolatban van egy csinos lánnyal, semmi problémája nincsen.

Ennyi idősen minden izgatja a fiúk fantáziáját, nem kell megijedni. Senki sem nagyon meleg meg nagyon hetero. Hallottál már a Kinsey skáláról? Érdemes utána olvasnod szerintem.

2021. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van köszönöm szépen a válaszodat és igen már hallottam a Kinsey skáláról
2021. febr. 9. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget... aki full heteró, az sem tizenévesen, sem csalódottságból, sem unalomból nem fog felizgulni azonos neműre, sőt, kifejezetten taszítja.


Nem vagy meleg, nem vagy "full" biszex, enyhén az vagy, és ennyi. Nincs ezzel semmi baj, sőt... :)

2021. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondtam a skálát, nem kell egyből bekategorizálni, attól meg lehet hetero hogy megfordul ilyen a fejében. Nem írta senki hogy full hetero.
2021. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!