Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van gimis aki jelenleg hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van gimis aki jelenleg hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársammal kivertük általánosba egymásnak délutáni edzésen a zuhanyzóba!

Most talalkoztunk megint, persze volt megint maszti mert kanosak voltunk!

Azt akarja h kölcsönösen pippancsuk le egymást!

Ti megtennétek?

Milyen íze van?

Alap esetben a lányokat szeretem, de nincs barátnőm és nagyon kanos vagyok!

18f

Írjatok kort is!



2020. szept. 14. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel próbáld ki, nem vesztes semmit vele.
2020. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden biszex/meleg elkezdte valahol... ez sokszor a közös hokizás szokott lenni. Ha vágysz rá, izgat a dolog akkor rajta, van hozzá partnered mi fog vissza?
2020. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Izgat is meg nem is!

Vagy nem tudom!

2020. szept. 14. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt is vannak variációk, ha pl elsőnek ő kezdi és ha nem jó érzés, a viszonzást még mindig meggondolhatod.

Én örültem volna egy ilyen lehetőségnek. 😀

2020. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha erdekel probald ki! Ha nem probalod akkor megmarad mindig a kerdes a fejedben es elo elojon. Lehet, hogy nem jon be de legalabb tiszta a kep viszont ha bejon akkor nem fosztod meg magad egy elvezeti forrastol. En bele mennek de azzal a feltetellel, hogy eloszor o csinalja. 29F. Volt hasonlo esetem amugy.
2020. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én nem csináltam ilyet gimis koromban

féltem tőle vagy akkor még nem izgatott, nem tudom

de ha lett volna lehetőségem, lehetséges hogy belementem volna


ha valakinek van ilyen története szívesen olvasom ha leírja vagy elküldi privátban

2020. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát általánosba vége felé 7-8.ba voltak közös hokizások meg volt egy srác akivel sokszor játszottunk orvosos szerepjátékot (dokiztunk) bár ezt még nem tudtuk akkor. Ennek a játéknak a lényege az volt egyikünk orvos másik beteg amiket vizsgálatonként cseréltünk. És mindenféle müanyag vackokkal amiket találtunk otthon megvizsgáltuk a beteget mint az igazi orvosnál. A sokadik csere után a vizsgálat vége nemi szerv vizsgálat is volt és annak működésének ellenőrzése. Ilyenkor vagy a betegnek kellett fekve hokizni egy kis pohárba az orvos előtt vagy az orvos végezte.
2020. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!